Skocz do zawartości

Siuwaksy by Ariello01


ariello01

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie siedze w to sobotnie południe i zamiast brać się za polerke felg to ja forum przeglądam i postanowiłem pochwalić sie swoim siuwaksem. Zdjęcia są stare , ale jak ogarne już sie z dziuplą to będa aktualizowane :D

Może zaczniemy od malej Historii.... :u

Więc tak kiedyś dbanie o autko to wiadomo myjka itp ( pierwsze autko było na myjce automatycznej 2 razy w tygodniu :ymhug: hehe wiem wiem co teraz myślicie ale wtedy ja myślałem inaczej =)) )

Dołączona grafika

Czyste było, jasne że było. A pod halogenem wtedy to ja nawet nie myślałem żeby go oglądać. Jakieś rysy/swirle?? Pewnie że były, ale przecież to normalne bo prawie każde używane autko tak ma :p

Kolejne auta wiadomo, traktowane w podobny sposób lecz z przewagą myjek ręcznych lub mycie na podwórku u mojej drugiej połowki ( ja niestety mieszkam w bloku - dlatego byłem czestym gosciem na myjkach)

Dbanie o samochód i to juz takie bardziej normalne dbanie zaczęło sie wraz z kupnem mojego marzenie czyli :

Dołączona grafika

Oczywiście potrzebny był jakiś siuwaks, no właśnie ale jaki?? Tempo/plak/ formula?? Kurde ile tego jest na rynku :-@ Przypadkowo w necie wszedłem na strone Megsa i pacze pacze i własnym oczom nie wierze....takie ceny?? Tyle kosmteyków w jednym sklepie?? Przeciez to istny przepych #:-s Ale czytam czytam no i coś trza zamówić do businki, jako że siedziba Megsa jest blisko mojej mieścinki to może warto sie przejechać i wydać jakies 200 zł. ( no bo więcej to ni chu chu). Korzystając z okazji że dziewczyna akurat na drugi dzień miała egzamin na prawko w Koninie to mówie od razu wjade na zakupy. Jak powiedziałem tak prawie zrobiłem a czemu prawie?? Bo suma się zwięszyła 3krotnie tylko :-ss bo się wyda przed Młodą.

Oczywiście w pierwszy wolny week były testy itp więc trzeba był rozłożyć mój arsenał ( dumny z niego byłem jak paw :-bd )

Dołączona grafika

( na zdjęciach wszystkiego nie ma - to już był koniec pracy i zacząłem już wszystko składać)

i jechana

Dołączona grafika

przy okazji ogarnąłem akurat Corsinke młodej

Dołączona grafika

dla spostrzegawczych, że jak to dopiero zdała egzamin a juz robie jej samochod?? Odpowiadam że najpierw był samochód a potem prawko. ( sciągnąłem go kiedyś na handel ale niestety jej oczy mówiły same za siebie co z nim zrobimy).

No i to byłoby na tyle czyli kilka słow takiego wstępu teraz przejdzmy do konkretów i pokazania tego co się ma, czyli jakieś 4 lata później...

Dziupla:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zabawki:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tylko nie śmiejcie się z odkurzaczy ale od czegoś trzeba zacząć

Siuwaks:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zdjęcia były robione jakoś w październiku, na chwile obecną troszke już doszło wiec wkrótce będzie aktualizacja :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ariel, uwielbiam takie historie, dzięki Ci chłopie, żeś się z Nami podzielił kawałkiem historii i swoim dobytkiem ^:)^ :-bd

Jak Ci się Alfa sprawowała?

Transporter marzeniem motoryzacyjnym? Muszę przyznać, że jestem w lekkim szoku ;)

Jak piesek ocenił poziom korekty? ;)

Corsa dla Młodej wygląda malinowo. Apropo, to Ona siedzi na schodach? Pokaż ją, lubię połączenia różu z ciemną karnacją :ymdaydream: ;)) 8-}

Również zaczynałem swoją przygodę od Megsa, dopiero teraz dokupuje K2 i inne żółwie.. :lol:

Bardzo podoba mi się miejsce do pracy, zajmujesz się tym zarobkowo?

No i do czego Ci ten CIF? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas compact 20 ?

Szczerze to modelu nie pamiętam ale to pewnie przez to że ja go nie kupowałem tylko dostałem :)

Jak Ci się Alfa sprawowała?

ŹLE !!! wiecznie coś było trzeba robić i wiecznie kasa szła na auto. A jak na licaliste wtedy przystało to z kasą było kiepsko :f

Transporter marzeniem motoryzacyjnym? Muszę przyznać, że jestem w lekkim szoku

Najlepsze autko jakie miałem i może teraz już nie jest marzeniem ale planuje sobie taką t4 ponownie odkupić :u

Jak piesek ocenił poziom korekty

Podszedł po cichu, poklepał po ramieniu i szeptał do ucha cos w stylu....ojojoj stary, jeszcze daleka droga przed Toba =))

Corsa dla Młodej wygląda malinowo. Apropo, to Ona siedzi na schodach? Pokaż ją, lubię połączenia różu z ciemną karnacją

Corsy już nie ma, po wystawieniu poszła w ciągu jednej nocy ( wieczorem wystawiłem a rano był klient). A młoda wkleje przy następnej aktualizacji ale tylko na chwile, bo ja sie wyda to będzie wpierd.... :lol:

No i do czego Ci ten CIF?

Nie wiesz?? Jako clenaer do lakieru jest idealny usuwa wszystko wraz z lakierem :mrgreen:

A na poważnie czyściłem nim kołpaki i radził sobie super :u

Bardzo podoba mi się miejsce do pracy, zajmujesz się tym zarobkowo

Na razie to więcej trace jak zarabiam :)) ^#(^

Gratuluje i czekamy na jakieś fotki

Jakieś już wkleiłem ( patrz wyżej) :lol: A jeśli chodzi o jakąs relacje, to będzie za kilka dni bo na chwile obecną mam Sahare w dziupli X(

A pacjent jest zacny, więc myśle że 50tki powinny byc jak ta lala :ymapplause: Zreszta kolega fireman_marcin może potwierdzić pacjenta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfa Alfa Alfa

Tez tak mówiłem jak ją kupowałem....poźniej moje zdanie sie dimateralnie zmieniło. Ogólnie musze przyznać trafiłem na zmęczony egzemplarz, następnie niefortunna naprawa silnika ( po misiącu panewka sie obróciła - oczywiście bez katowania ) / wymiana silnika - również złom / kolejna wymiana silnika i szybka sprzedaż :lol: Podsumowując byłem na tym aucie jakies 8 - 9 tys zł do tyłu :-t

Jedyny plus tego autka to mimo wszytsko zawsze psuła się na miejscu i nigdy nie stałem nią gdzies w trasie =)) ( a sporo nią jeździłem do Niemiec i zawsze sie zdarzało tak że od razu po naprawie bądź wymianie silnika jechałem nią na Hamburg - przy wymianie pierwszego silnika odbiór auta miałem o 15 a o 20 juz wyjeżdżałem )

Żeby nie było OT dzisiaj przyszła kolejna paczuszka od Mariusza więc na dniach będą foty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfa Alfa Alfa

Tez tak mówiłem jak ją kupowałem....poźniej moje zdanie sie dimateralnie zmieniło. Ogólnie musze przyznać trafiłem na zmęczony egzemplarz, następnie niefortunna naprawa silnika ( po misiącu panewka sie obróciła - oczywiście bez katowania ) / wymiana silnika - również złom / kolejna wymiana silnika i szybka sprzedaż :lol: Podsumowując byłem na tym aucie jakies 8 - 9 tys zł do tyłu :-t

Jedyny plus tego autka to mimo wszytsko zawsze psuła się na miejscu i nigdy nie stałem nią gdzies w trasie =)) ( a sporo nią jeździłem do Niemiec i zawsze sie zdarzało tak że od razu po naprawie bądź wymianie silnika jechałem nią na Hamburg - przy wymianie pierwszego silnika odbiór auta miałem o 15 a o 20 juz wyjeżdżałem )

Żeby nie było OT dzisiaj przyszła kolejna paczuszka od Mariusza więc na dniach będą foty :D

Nie wina Alfy, że była "zmęczona". Po prostu poprzedni właściciele byli "debilami" i tyle. Alfa ma to do siebie, że trzeba kupić zadbany egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...