Skocz do zawartości

witam witam


detailer1

Rekomendowane odpowiedzi


Cześć Arturze, co tak skromnie?

Przedstaw Nam się, czym jeździsz, co smarujesz, jakie masz sposoby na marudzenie kobiety, skąd zajawka na autokosmetykę.

Nie bądź wstydniś, dawaj ;)

Na wstępie proszę o zapoznanie się ze sposobami na umieszczanie zdjęć/linków/filmów z YT na forum, wszystko znajdziesz w dziale "Poradniki Multimedialne". Ułatwi to Nam wszystkim przeglądanie Twoich postów. Staraj się nie offtopować zbytnio ;) No i pamiętamy o nie dublowaniu postów (mamy opcję 'edytuj' jeśli chcemy coś dopisać). No cóż, gadki instruktażowej to chyba tyle, w Hyde Parku mamy kawę, ciastka i coś mocniejszego na wieczór, zapraszam ;) :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba te kilkam miesiecy temu w zlym miejscu sie przedstawilem:

cos o sobie

artur

bydgoszcz

auto terenowe, jest co robic by bylo cackiem

zwlaszcza ze czasem lubie zjechac z asfaltu

mam troche kosmetykow z nielsena i innych firm,

collonite mialem nalozyc przed zima i nie zdazylem bo chlody przyszly... a wczesniej problemy z czasem

trafilem tu za namowa jednego z kolegow ktorzy tu sa aktywni, a znam go z "KA"...

mialem dosc traktowania ludzi, ich potrzeb....

choc gdybym zapytal czy produkty ich sponsorow sa dobre to pewnie bym mial tuzin odpowiedzi po 1sek.

nie chce miec z tym forum "KA" juz nic do czynienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Arturze, co tak skromnie?

Przedstaw Nam się, czym jeździsz, co smarujesz, jakie masz sposoby na marudzenie kobiety, skąd zajawka na autokosmetykę.

Nie bądź wstydniś, dawaj ;)

Na wstępie proszę o zapoznanie się ze sposobami na umieszczanie zdjęć/linków/filmów z YT na forum, wszystko znajdziesz w dziale "Poradniki Multimedialne". Ułatwi to Nam wszystkim przeglądanie Twoich postów. Staraj się nie offtopować zbytnio ;) No i pamiętamy o nie dublowaniu postów (mamy opcję 'edytuj' jeśli chcemy coś dopisać). No cóż, gadki instruktażowej to chyba tyle, w Hyde Parku mamy kawę, ciastka i coś mocniejszego na wieczór, zapraszam ;) :u

hej... skromnie? ah... bo dola zlapalem po zarysowaniu mojego furacza...

jezdze jgc

smaruje nieelsenem, poorboys, mcguires (z tego zrezygnowalem) - sa fajne, choc troche sie zdziwilem ze QD szybko mi wychodzi bo auto troche powierzchni lakierowanej ma, wiec chyba zdecyduje sie na towar ktory mi zaproponowal jakis kolo z KA - koncentrat QDetailera z firmy REGLAZE.

Mial to ktos? Dobre czy szajs?

Marudzenie zony - ha, na to nie mam zadnego sposobu, po prostu zaakceptowalem to ze ona nigdy tego nie zaakceptuje...

Dołączona grafika

Autokosmetyka - bo o ile dopuszczam ze moge miec chec bardzo wybrudzic autko na zewntarz, to zawsze w srodku musi byc czysto jak z fabryki, pod maska i w bagazniku lsnic, a po umyciu lakier ma sie blyszczec jak... tak mialem od zawsze...

ma to sie w kontradykcji do tego co mnie pociaga rowniez - lajtowy offroad, pojezdzic po bezdrozach.... no coz, staram sie jakos pozenic i jedno i drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...