Skocz do zawartości

Lamborghini Aventador - Diamondbrite


shifty

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Ostatnio dość długo mnie nie było, ale już wróciłem.

Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić Aventadora w kolorze białym.

Auto zostało przez nasz przygotowane do polskiej premiery tego auta.

Prace odbyły się 2 krotnie. Najpierw przed premierą, a potem po jej ukończeniu.

W czasie premiery samochód został całkowicie zmasakrowany, wszyscy musieli go dotknąć, usiąść na nim, przejechać tyłkiem z guzikami po lakierze itp. Tak że jesteście sobie w stanie wyobrazić.

Z Aventadorem miałem już wcześniej do czynienia, lecz wtedy nie miałem one związku z detailingiem.

Odnośnie tego auta to pomimo iż jest to nowy samochód od razu kwalifikował się do renowacji lakieru.

Auto podobnie jak Aston Martin ma fabrycznie przycinany lakier aby pozbyć się morki. Niestety ale włosi to partacze i zdania nie zmienię.

Lambo miało lakier pochetany od oscylacyjnej i niedopolerowany w wielu miejscach. Na białym kolorze przeciętna osoba na to nie zwróci uwagi ale uwierzcie mi że każdy z Was by to zobaczył nawet w nocy :shock:

Pracę rozpoczeliśmy od korekty:

Pady DOL

Pasty 3M i Diamondbrite

Zabezpieczenie lakieru Diamondbrite DB09

Felgi Iron X, DB alloy wheel protector.

Wnętrze Gliptone.

Zdjęcia nie porywają bo się spieszyłem ;-)

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Dołączona grafika

By shiftys80 at 2012-03-25

Więcej zdjęć można obejrzeć tutaj:

http://www.ochronalakieru.pl/lamborghini-aventador

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sławku praca przy takim pacjencie jest jak poznawanie świata za dziecka :D

Gratuluję :u

Co do lakieru...gdy robiłem Rapide nie mogłem wyjść z podziwu jak dokładnie w manufakturze przycięto lakier, z jakim namaszczeniem musieli podejść do detali a tu proszę auto za podobną jak nie większą kasiorkę i takie kwiatki :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławku praca przy takim pacjencie jest jak poznawanie świata za dziecka :D

Gratuluję :u

Co do lakieru...gdy robiłem Rapide nie mogłem wyjść z podziwu jak dokładnie w manufakturze przycięto lakier, z jakim namaszczeniem musieli podejść do detali a tu proszę auto za podobną jak nie większą kasiorkę i takie kwiatki :shock:

Włosi sa partaczami, podobnie jest z Ferrari i Maserati.

Co do Astonów to mieliśmy 2 nowe DBSy które były w tragicznym stanie, a przyjechały nowki sztuki. Dla tego Rapide mnie niczym nie zdziwi ;-)

Dziwne to, wydajesz tyle kasy na auto a ten ostatni etap wizualny jest totalnie sp....y

Slawu to ten co pokazywali w TV ?

Seba, nie wiem który był pokazywany w TV, ale jeżeli w PL to tylko ten bo to obecnie pierwszy i jedyny Aventador w PL.

W zeszłym roku czas oczekiwania na to auto to było 18mc i do tego włosi robili straszne problemy aby go sprzedać bezpośrednio do PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma zdjęć defektów przed. Ale muszę wierzyć na słowo, oglądałem kiedyś relację gościa z Bułgarii który zajmował się nowymi Ferrari w tamtejszym salonie, tam też się działo :roll:

Nie wiem co bardziej wpływa na efekt końcowy, Wasza praca czy sam wygląd auta, ale całość prezentuje się niesamowicie :ymdaydream:

Bardzo, ale to bardzo zazdroszczę możliwości pracy przy takim samochodzie.

Czy nabyła go jakaś znana persona/firma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: o k**wa ale landara :shock: tam jest pewnie że albo stoisz albo od razu jedziesz 60 :D

2,8s do 100 robi robote,

1szy bieg chyba do 120, ale nie jestem pewien ;-)

Podobają mi się zegary, robią wrażenie. Reszta wnętrza to typowy styl audi więc szału nie ma :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deska środkowa jak z jakiegoś X-Winga albo Falcona Millenium ;)

Z jednej strony przypuszczam że praca przy takim wozie to niesamowita przyjemność, ale z drugiej strony mały stres... Mylę się? :)

Chyba że dla profesjonalistów to nie ma znaczenia czy to Maluch czy Lambo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deska środkowa jak z jakiegoś X-Winga albo Falcona Millenium ;)

Z jednej strony przypuszczam że praca przy takim wozie to niesamowita przyjemność, ale z drugiej strony mały stres... Mylę się? :)

Chyba że dla profesjonalistów to nie ma znaczenia czy to Maluch czy Lambo ;)

Przy tej pracy trzeba uważać tak samo jak przy każdej innej. Samochód ze względu na swoje kształty jest trudniejszy w obróbce ze względu na dużą ilość rantów oraz trudnodostępnych miejsc.

Właściciel auta również prosił aby nie chetać go za mocno... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rodzynek no! ^:)^

Gratuluje takiej mozliwosci i zaufania ze strony wlascicieli!

Nie gratuluje koloru i wspolczuje "bolu" oczu :))

Widze po zdjeciach ze oswietlenie w lokalu pokazowym bylo dosyc ostre wiec lajcy ubytkow lakieru w tym przypadku i tak by sie nie dopatrzyli :lol:

BTW, rok temu wynalazlem sobie okulary Oakleya z najciemniejszymi szklami jakie sa na rynku + polaryzacja. Okazalo sie ze tylko 1 sklep w PL mial je. Sprzedawca spytal sie mnie do czego bede uzywal tych okularow, a ja ze do polerowania mojego bialego auta. Jego mina byla bezcenna a na okulary dostalem rabat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...