Skocz do zawartości

Przypał na myjni :|


herusek14

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Kumpel pojechał na myjnie i jak wrócił to zastał taki oto widok.. Panu się pojemniczki pomyliły i lakier dostał mocnym kilerem do aluminium.

Zdjęcie jest jakie jest ale zastanawiam się czy da się z tym coś zrobić. Lakier troszkę szorstki, tak jakby się wypalił tą chemią, Fg500 raczej tu nic nie da.. może papier 2000-2500-fg500+cut-2000+polish-4000+finish? Czy pozostaje malowanie?

Punto w przyszłym tyg wpada na małe SPA, i postaram się skleić relacje na dobre powitanie :D

P.s:..Robił już ktoś takiego punciaka? Lakier współpracuje czy jest buntowniczy ? Fg500-Sf4000 na niego planuje..

Co o tym sądzicie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mycie wg sztuki, glinka i wtedy próbuj padami. Papiery tylko w ostateczności. Przydałaby się fotka z bliska w dobrym świetle.

Przecież nie będę wspominał o oczywistej oczywistości :f ;)

Wspomniałem że lakier się zrobił chropowaty jakby rozsypał ktoś na nim drobniutki piasek dlatego wspomniałem o papierku..bo troszkę szkoda mi padów aby je dać na ten lakier niczym papier ścierny gradacji 800 ;) No ale zobaczymy.. auto dostane na tydzień, więc maskę zobaczę w 1 dniu. Najwyżej będę się was radził i będziemy dumać co dalej z tym robić :)

Aha..co do myjni..te zdarzenie miało miejsce dłuższy czas temu a kolega ma za dobre serce i odpuścił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze.

Szorstkość o której wspominasz to pozostałość po reakcji silnie alkalicznej chemii z powietrzem.

Większość wyglinkujesz reszta zejdzie po korekcie.

No zdarzały się u mnie na myjni i takie przypadki , jak któryś zaspany....a szkoda gadać :lol:

Stare czasy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie trochę uspokoiłeś, po cichu liczyłem na Twój komentarz bo skoro pracowałeś prawie dekadę na myjni to na bank się z czymś takim spotkałeś :D Jestem ciekaw jak to wyjdzie... bo jak na błysk to kumpel chyba mnie na rękach będzie nosił a i respect u niego wzrośnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...