Skocz do zawartości

dzien dobry


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi


serio to forum jest przyjazne:D

Ja dostałem dwa linki od kupla. Jednym było KA drugim to forum. Więc pierwsze co zarejestrowałem się w KA i co... pierwszy temat wylądował w koszu bez podania przyczyny. A tu inni ludzie inne forum i tylko to będę promował wśród moich znajomych a tamto odradzał;) :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szczegolnosci uzytkownikow KA napisałem specjalnie zeby zwrocic uwage ze KA to forum "upadle" z ktorego ludzie uciekają. Trafilem tam niedawno, ale mimo ze sporo się dowiedzialem (w wiekszosci za starych postow) to jednak poziom biezacej dyskusji mnie zalamal-promocje z Lidla itp to już byl hardcore.

Ale kompletnie zalamala mnie dyskusja nt projektu z rzeszowa z F430.

Gdy napisalem ze Ferrari zasluguje na coś wiecej niż PB którym zostalo zrobione to zaczela się dyskusja po ktorej zauwazylem ze trafilem pod zly adres. Po zapoznaniu się z DC dosc szybko zauwazylem ze Tu jest "nieco" inaczej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy napisalem ze Ferrari zasluguje na coś wiecej niż PB

Pokaż mi takiego przeciętnego fana motoryzacji który odróżni że na rzeczonym

Ferrari leży PB a nie na przykład:

Dołączona grafika

;)

BTW, na KA byłem prawie od samego początku tego forum pod tym samym nickiem co tu.

Teraz zaglądam tam od wielkiego dzwonu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi takiego przeciętnego fana motoryzacji który odróżni że na rzeczonym

Ferrari leży PB a nie na przykład:

BTW, nawww KA byłem prawie od samego początku tego forum pod tym samym nickiem co tu.

Teraz zaglądam tam od wielkiego dzwonu :|

Nie chodzi o przeciętnego fana a podejscie pro detailera do auta na jakim prwwwacuje.

Może jestem skrzywiony lub nawet chory, ale mam w zwyczaju darzyc pewnego rodzaju szacunkiem rzeczy niezwykle i ich tworcow. Pro Detailer do dla mnie nie rzemieślnik jak murarz czy tynkarz a Pasjonat, ktory o auta niezwykle dba w szczegolnosci a nie traktuje je jak blacha i 4kola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szczegolnosci uzytkownikow KA napisałem specjalnie zeby zwrocic uwage ze KA to forum "upadle" z ktorego ludzie uciekają. Trafilem tam niedawno, ale mimo ze sporo się dowiedzialem (w wiekszosci za starych postow) to jednak poziom biezacej dyskusji mnie zalamal-promocje z Lidla itp to już byl hardcore.

W takim razie przepraszam ;) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szczegolnosci uzytkownikow KA napisałem specjalnie zeby zwrocic uwage ze KA to forum "upadle" z ktorego ludzie uciekają. Trafilem tam niedawno, ale mimo ze sporo się dowiedzialem (w wiekszosci za starych postow) to jednak poziom biezacej dyskusji mnie zalamal-promocje z Lidla itp to już byl hardcore.

Ale kompletnie zalamala mnie dyskusja nt projektu z rzeszowa z F430.

Gdy napisalem ze Ferrari zasluguje na coś wiecej niż PB którym zostalo zrobione to zaczela się dyskusja po ktorej zauwazylem ze trafilem pod zly adres. Po zapoznaniu się z DC dosc szybko zauwazylem ze Tu jest "nieco" inaczej ;-)

Bo Tu jest inaczej, milego pobytu :u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest forum z "ludzką twarzą" i super luzackimi userami :-bd

Nikt tu się nie nadyma, bo my to amatory [-(

A "tam" to same "profi" pełna gębą :-j

no tak masz racje ale jakie by to forum nie było to wg. mnie powinni podać przyczynę usunięcia tematu,a nie jakiś koleś sobie temat usuwa i zero odzewu. Pisze do nie na PW i dalej nic cisza ... więc takie forum to nie forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakie by to forum nie było to wg. mnie powinni podać przyczynę usunięcia tematu,a nie jakiś koleś sobie temat usuwa i zero odzewu.

Każde forum ma swoje niepisane zasady i swoich, działających tak czy inaczej modów. Użytkownicy albo akceptują, albo nie, taki

stan rzeczy.

My nie "walczymy" z KA, jesteśmy możliwością wyboru dla zainteresowanych tematem detailingu.

Jednym forum KA nie odpowiada, lub przestało odpowiadać, tak też zapewne, dla wielu, nasze forum też jest nie do zaakceptowania.

Dla mnie bardzo ważne na tym forum, oprócz naszej pasji jest: We have fun!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...