Jump to content

Muc-Off übershine Luxury Car Shampoo


JJ.

Recommended Posts

Witajcie,

Dzięki uprzejmości Nowickich, dostałem do przetestowania ten sympatyczny szamponik firmy Muc-Off, nowość na polskim rynku.

Dołączona grafika

Muc-Off übershine to nowy szampon samochodowy, który idealnie radzi sobie nawet z najtwardszym brudem i jednocześnie jest bezpieczny dla wosku. Dzięki neutralnemu pH bez obaw można go używać na wszytkich powierzchniach z każdego tworzywa. Świetnie się pieni i daje idealny poślizg co znacznie ułatwia mycie samochodu.Zawiera zmiękczacze wody, które niwelują powstawanie śladów po kroplach wody pozostawiając powierzhnię lakieru idealnie lśniącą.

Kolor: różowy, landryna na całego ;)

Zapach: piszą, że jabłkowy. Wącham zielone jabłuszko CarValet i nie są do siebie podobne. Ten bardziej zalatuje czerwonym, soczystym i chrupiącym jabłkiem z nutą jakiegoś środka do pielęgnacji ciała ;) nie potrafię zdefiniować ale bardzo przyjemne.

Konsystencja: lekko gęsty

Koncentracja: 30ml/10l wody

Tak to wyglądało u mnie:

Dołączona grafika

Szampon wlany na dno wiadra i uzupełniony wodą z kranu do pełna bez strzałów z myjki. Piana gigant:

Dołączona grafika

Jeśli chodzi o mycie:

Użyłem rękawicy Domova (tej z frędzelkami) w związku z czym test może być nieobiektywny (w stosunku do innych szamponów testowanych z rękawicą Megsa). Niestety, szamponu było na jedno mycie a ja nie pomyślałem, żeby użyć Megsa :roll:

Podczas mycia zapach towarzyszy Nam cały czas, jest delikatny ale wyczuwalny, mniej intensywny niż przy nierozcieńczonym szamponie. Pienienie typowe dla tej rękawicy, piana wszędzie przez cały czas, nie tylko w wiadrze, również na karoserii (mimo systemu na dwa wiadra). Poślizg bardzo przyjemny, siła czyszcząca bez zarzutu. Płukanie łatwe, na karoserii nie zostaje uciążliwy nalot którego nie możemy spłukać myjką.

Szampon mi się podoba, jednak mogę nie być obiektywny (głównie ze względu na tą rękawice). Wiem, że kilka osób użyło ten produkt, Patrizio nagrał nawet filmy. Panowie, dawajcie tutaj swoje spostrzeżenia, stworzymy ładny wątek :u

Link to comment
Share on other sites


Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...