Skocz do zawartości

Opel Corsa - cleaned by 19Urban94 & Piotr1043


19Urban94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Dzisiaj dzień miałem spędzić przy naszej Megane, ale zadzwonił klient, że podrzuci Opla Corse do zrobienia. Plan był taki: oddać autko z jak najmniejszą liczbą rys i brudu, nie tykać wnętrza i komory silnika... - Robi się... :) a przynajmniej człowiek wprawy dostanie...

Na początku autko zostało umyte i wyglinkowane..

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po czym zaczeliśmy korekte lakieru za pomocą polerki + żółty pad + PB SSR-2

Małe 50:50

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po korekcie lakieru na autko poszło AG SRP i Colli 915. Później nakładanie dressignu na plastiki - tutaj również małe 50:50

Dołączona grafika

Po tym nałożyliśmy dressing na oponki i umyliśmy szybki...

No i efekt końcowy:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Niestety tylko trzy zdjęcia "PO", gdyż nie było zbytnio czasu i deszcz zaczął padać. Te ostatnie zdjęcie tuż przed przyjechaniem klienta...

Czas pracy: 6-7h

Jak Wam się podoba.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra robota gratulacje, jeszcze trochę i założycie jakiś biznes własny ;) SSR nieźle sobie poradziło.

Odnośnie Euroteca, jak już pisałem wcześniej od niej zaczynałem i jak dal mnie jest ok, nie ma stabilizacji oborotów, więc zwalnia, ale przy tej cenie nie wymagajmy cudów. Jak za tę cenę (ok 125) to jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś używał Euroteca i Kestrela SIM 180? bo celowałem od początku w Kestrela ale raz, że nigdy nie polerowałem mechanicznie więc supermaszyny nie potrzebuję a dwa, że mam tylko swoje auto do zrobienia plus ewentualnie jedno czy dwa auta kolegów...

przepraszam za OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smalec, jedno, czy dwa kolegów...

To albo masz tak mało kolegów, albo wierzysz w puchate krokodyle, że Ci się nagle rzesza kolegów nie powiększy.

Ja mam SIM, a kolega Turzol Euroteca.

Jemu zwalniał jak razem pracowaliśmy, mój nie.

Poza tyn Vanquish z KA był u mnie i on też ma euroteca.

Różnią się też te obie maszyny innymi zakresami obrotów. I jemu naprawdę zwalniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, dajecie rade . Fajna przemiana z wyblakłego nieciekawego lakieru wyciągnęliście głębie i blask

Smalec, jedno, czy dwa kolegów...

To albo masz tak mało kolegów, albo wierzysz w puchate krokodyle, że Ci się nagle rzesza kolegów nie powiększy.

Ja mam SIM, a kolega Turzol Euroteca.

Jemu zwalniał jak razem pracowaliśmy, mój nie.

Poza tyn Vanquish z KA był u mnie i on też ma euroteca.

Różnią się też te obie maszyny innymi zakresami obrotów. I jemu naprawdę zwalniał.

Przemek mieszasz :)

Ja nie mam Euroteca, tylko Silverline a to ta sama maszyna co Kestrel SIM180 i nic mi nie zwalnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja nie mam Euroteca, tylko Silverline a to ta sama maszyna co Kestrel SIM180 "

Ale jednak ma inny zakres obrotów dobrze mówię ?

minimalnie inny, ale na DW jest wątek w którym stwierdzono jednoznacznie, że to ten sam sprzęt

Z reszta niektóre sklepy oferują go pod nazwą SIM180 :)

http://www.i4detailing.co.uk/acatalog/Silverline_Rotary_Machine_Polisher_1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smalec, jedno, czy dwa kolegów...

To albo masz tak mało kolegów, albo wierzysz w puchate krokodyle, że Ci się nagle rzesza kolegów nie powiększy.

mam tylko jednego znajomego który stara się dbać o auto, reszta ma to kompletnie gdzieś...

zastanawiam się, czy do mojego użytku eurotec by nie wystarczył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...