Skocz do zawartości

Jak wyglądasz ?


nox

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 440
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Dzieki JJ! :u

Ps. Proszę nie dzwonić pod 997 :lol: wiem, jestem niefotogeniczny :lol:

Foczka - 2003 rok, 1.6 Zetec-S, polski salon. 20 000km w niecały rok, uwielbiam ten samochód :u Obecnie 169 000km nabite. Od nowości w małopolsce i mam nadzieję, że tu już zostanie bo gdybym musiał go oddać to chyba bym się popłakał jak bóbr :(( , jest już jak członek rodziny. Rodzina czasem puka się w głowę i dziwi się, że mycie samochodu zajmuje mi 2-3 godziny :f

Przedni zderzak idzie w styczniu do malowania, poczekam aż lakiernik zepsuje co ma zepsuć i samochód pójdzie na wiosnę do korekty :-bd

Ps. Czasem żałuję, że nie brałem Diesla ze względu na miesięczne przebiegi 2000-2500km, ale trochę obawiałem się kosztów eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki JJ! :u

Rodzina czasem puka się w głowę i dziwi się, że mycie samochodu zajmuje mi 2-3 godziny :f

Uno problemo :ympeace:

2-3 godziny to jeszcze pikuś, przygotuj się na więcej \:D/

Ja się boję, że jakbym się kiedyś skusił na DAS-6 lub coś podobnego to jak zacznę w piątek to skończę w niedzielę :lol: Albo mi się zdaję, albo z ludzi z małopolski można policzyć na palcach jednej ręki, szkoda, że jest nas tak mało :-) Ale za to jest trochę ludzi ze Śląska (sam bywam 2-3 razy w miesiącu na Śląsku, może jakiś spot? :o) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę do dziewczyny do Żywca :D jeśli ktoś nie był to polecam - szczególnie wiosna/lato jest po prostu pięknie i nie można się nudzić. Często bywam też w Bielsku, z racji tego, że dziewczyna zdawała tam na prawko. Nie straszne mi też okolice Katowic, Tychów, Częstochowy, dlatego jakby szykował się jakiś spocik, albo hardocorowe spotkanie na korektę 5 samochodów na raz to piszę się :lol:

(Nie)stety dziewczyna zdała na prawko i chce jeździć moim focusidłem :-ss :-ss :-ss dlatego trzeba jak najszybciej odłożyć kasę na jakiegoś małego, miastowego furacza dla niej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...