Skocz do zawartości

Daewoo Matiz '99 - Truskawa Ciąg Dalszy


VuDoo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim jeszcze raz za pozytywne komentarze.

To że ani blacharz, ani lakiernik się nie postarali to wiem, ale i tak cieszę się, że Truskawa znów jest w całości :)

Damianese, w całości nie matowiłem nowo lakierowanych elementów, bo ogólnie lakier był dość ładnie i równo położony, papierkiem matowiłem jedynie drobne zacieki i zgrubienia lakieru, ale zapomniałem tego uwiecznić.

A póki co czas na jeszcze jedno małe uaktualnienie tematu.

Wczoraj udało mi się wreszcie znaleźć czas by wyprać wnętrze Truskawy.

Poprzednie "pranie tapicerki" robiłem w niej prawie dwa lata temu, niby nie tak wiele, ale w moich rękach Truskawa do niedawna robiła naprawdę spore przebiegi, a poza tym cudzysłów przy praniu tapicerki nie jest przypadkowy, ponieważ robiłem to ręcznie, czyli bez użycia ekstrakcji, a jedynie odpowiednie środki, szczoteczka i mikrofibry.

Efekt był niezły ale to nie to co porządne pranie.

Szczerze mówiąc sam byłem w szoku, jak brudne były siedzenia, no i wykładzina, zwłaszcza za fotelem kierowcy, gdzie kiedyś bodajże jakaś kawa się wylała (długo ją odsysałem ;) ).

Na początek oczywiście było mycie, choć Truskawa była wyjątkowo czysta jak na panujące warunki atmosferyczne i przbieg od ostatnich zabaw.

Jednak Orange Crush od Dodo daje radę nawet zimą :D

Na początek był pre wash przy użyciu piany FastFoam z Angelwax'a w wykonaniu pianownicy ręcznej Epoca Tec One Foamer, a następne standardowe mycie ręczne na dwa wiadereczka i osuszanie Fluffym.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po myciu lakier przetarłem QD+

Dywaniki przed praniem

Dołączona grafika

I parę pół na pół na fotelach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wykładzina już po praniu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I gotowe wnętrze

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dywaniki po praniu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...