Skocz do zawartości

Fiat 500


s.martino

Rekomendowane odpowiedzi


Ależ mi się morda ucieszyła jak zobaczyłem relację od Martino :D :-bd

Praca luksus, tam przy pokrętle siedzenia albo brudne albo bez dressingu albo to fotka przed, nie wiem.

Poza tym bardzo ładnie. Napisz mi czym pracowałeś, lista środków i sprzętu :u

No i podłączam się do pytania Piotra:

Te elementy 'kolorowe' auta, to naklejki, malowanie...? Normalnie je polerowałeś, omijałeś, czy może inna technika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba Dziekuje szefie! Tez mi sie podoba to autko, kto wie czy w ostatniej chwili nie bedzie moj wybor, bo na giuliette to trza jeszcze 85 dni czekac.

Nie jest latwo pokazac co sie robi na bialym.

Fireman. No troche bylo brudno. Auto "pracuje" dla agencj nieruchomosci i klientow tym woza. A ze najczesciej to zajmuja sie sprzedarza nowych domow jeszcze podczas budowy to dlatego ten brod.

Dark. No mozna zalatwic, ta plama na siedzeniu to herbata i gruszka. Bylo na siedzeniu klient se usiadl ale nie popatrzyl co tam lezalo, nie pytaj jak mozna czegos nie zauwarzyc.... Usb to do radia, mp3 Zielone to naklejki, polerowalem tylko od 2 stepu. Nie mozna za agresuwnym na tym byc bo delikatne, no i podgrzewajac za mocno moglo sie odkleic albo przerwac, szczegolnie te cieniutkie paski

Szakal. Zdjecia robione Panasonic lumix fz45

M4ciek. Male autko ale ok 30 godzin.

JJ. Prawie 150 fotek to mi sie opisac nie chcialo.

Wycie wstepne VP citrus prewash

Mycie Zielonym szamponem od Seby

Glinka Bial Sprzedawana przez roznych "producentow" min. Autofinesse

Felgi bilberry i tar od Seby

Polerka menzerna fg500 pf 2500 dodo lime prime Wszystko na flexie

Pady jeszcze nie ma na rynku bo probna wersje od pewnego producenta mialem...Nie sprawdzily sie, do kosza.

W srodku VP APC, enzyme odour eliminatror i cos "cytrynowego od Seby

Plastiki srodek VP talos protectant, zewnatrz VP trim glitz

LSP Autobrite obsession

I nie zliczone ilosci mikrofibry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obrazajac nikogo to przed zabiegiem to byl taki chlewik na kólkach, a po skonczonej pracy to juz zupelnie co innego, a tak na marginesie to auto sprowadzone z wloch? bo chyba na wloskich numerach byl i mial naklejki z wloskimi stronkami?

Kolega w Italii ma swoje auto-spa i tam z Plakiem i Tempo szaleje :lol: :lol: :lol:

Marcin przemiana pikna i może się trochę ogrną z dbaniem o auto nawet jak jest to robocza fura :-bd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommy chlew jakich malo, auto ma 2 miesiace. Nie z Wloch sciagane tylko we Wloszech robione...tak jak Sprinter mowi.

Sprinter Plak i tempo to tylko na drogie auta idzie w tym przypadku tylko plyn do szyb i proszek ariel :lol:

Foness a skad takie wnioski ze pizzy brakowalo...na zdjeciach nie widac :lol:

Mam od tego samego klienta punto do robienie ( to co juz kiedys pokazwalem i milo byc do usuwania skorki pomaranczy) powiem tylko ze papierosy gaszone na dywaniku, tapicerka na drzwiach czarna.... a podobno niebieska byla :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...