Skocz do zawartości

Chemical Guys- BLITZ- hi shine acrylic spray sealant.


marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciągnąłem dzisiaj zakupiony dawno temu, w październiku 09, sealant CG Blitz. Akrylowy. Fjany, łatwy w nakładaniu produkt. Trzeba dobrze wytrząsać przed użyciem, bo jak postoi to rozwarstwiaja się skladniki. Kolor mleka. Najlepiej aplikuje się szmatką mf, idzie łatwo (na pierwszy raz trzeba na szmatkę ze cztery razy prysnąć, żeby się "przyjęła" i równomiernie rozprowadzała), nie trzeba wcierać aplikatorem. Zasycha dość szybko, mozna zbierać mf-em po 5 min. nawet jak zaschnie i się zkejkuje, to wytarcie też jest bardzo łatwe.

Efekt- wet look z delikatnym zamszem. Głęboki. Zaleta-szybka i łatwa aplikacja, zero stresu z zasychaniem. Trzy tygodnie spokojnie na jesieni wytrzymał.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam,stety czy niestety :) Ale nie jadę maszynką za często.

Aljuzji nie poniał :D

Chodziło mi o zmierzenie o ile wzrosła grubość lakieru na mondku

po nałożeniu takiej ilości stuffu, jaką już zaaplikowałeś. Jakoś nie che mi się wierzyć,

że przed nałożeniem czegoś nowego "zdzierasz" starą warstwę do gołego lakieru ;) :mrgreen:

Kropelki ekstra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o zmierzenie o ile wzrosła grubość lakieru na mondku

po nałożeniu takiej ilości stuffu, jaką już zaaplikowałeś. Jakoś nie che mi się wierzyć,

że przed nałożeniem czegoś nowego "zdzierasz" starą warstwę do gołego lakieru ;) :mrgreen:

Pewnie że nie ściąga, Mariusz pracuje nad formułą 10-letniej ochrony lakieru ;)

A miernik mu nie potrzebny bo docelowo ma być min. 1mm dodatkowo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, Mariuszowi miernik niepotrzebny do warstw, bo on co tydzien jeżdzi autem na wagę towarową.

A jaka jest różnica między 4000 a 9000? Dokładnie różnica wynosi 5000

A teraz do tematu, Mariusz, czy uważasz, że ten BLITZ tak jak kiedyś pytałem może zastąpić "wosk/sealant" w sprayu po umyciu auta aktiv piana i szamponem?

Może do tego jakieś Zaino detailer kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po blitzu nie ma sensu żadnego detailera. Chcesz go używać po każdym myciu? Nie trzeba, chyba, że każde mycie pianą(? :? )-wtedy zniknie napewno. A jako zwykły detailer jest za drogi moim zdaniem. Trzeba go traktować jako trwalszy od dodo RM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...