Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze QD


dark_wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuję QD dla siebie. Jako że auto jest srebrne, to chyba głębi koloru z niego nie wyciągnę :D

Ale szukam czegoś, co w takim razie wyciągnie z Colli który jest pod spodem lepsze kropelkowanie + (jak nie można głębi) lustro

Jak na razie zastanawiam się między tymi produktami, ale z chęcią usłyszę inne propozycje:

-DG Aquawax - kusi najbardziej, chociaż to nie jest typowy (a może i żaden) QD... Ale z drugiej strony psikać codziennie czy co parę dni nim nie będę.

-FK 425 - cena/jakość/same sympatyczne opinie na jego temat

-CG Pro Detailer - właściwie to raczej odpada, bo z jednej strony dużo szałowych opinii, i dużo... rozczarowanych

-Sonus High Gloss Acrylic - mam próbkę, używałem, ale niestety w ten sam dzień co auto było po korekcie, sealancie i wosku, więc niewielką różnicę wypatrzyłem - znajomy bardzo polecał, że lustro niesamowite robi

Napiszcie, co o tych sądzicie, może jakieś inne lepsze znacie (nie muszą to być tzw mainstreamowe ;) ), z chęcią się zapoznam.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam wszystkie oprócz CG.

Który wybierzesz będziesz zadowolony ;)

DGAW to bardziej sealant w sprayu tak samo jak SAG.

Więc do "codziennej" pielęgnacji bardziej skłaniał bym się na wybór między CG - FK.

Rozważ jeszcze Optimum Instant Detailer - jak dla mnie No1 ;)

Ten daje boosta :-B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony do Colli mogę polecić UQD albo pomarańczkę od Seby :mrgreen:

Mam obydwa i polecam również :u Jeszcze dorzucę Smartdetailera który obłędnie pachnie i super się z nim pracuje - jak pokończą mi się obecne to znów go kupię, albo spróbuje smartone.

W zasadzie ile ludzi tyle opinii. Każdy ma swojego ulubienca - rzucaj monetą albo kup samplery i popróbujesz który Ci odpowiada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może miał do czynienia z Chemical Guys Extreme Synthetic- Super Shine Quick Detailer

Trochę przypomina v7, patrząc na to, że to syntetyk, na srebrnym powinien fajnie dać wet i krople, ale to tylko teoria, ktoś go praktykował? :)

Aaa, jeszcze jedno pytanie, niektórzy uważają to za najlepszy QD - 921 od Duraglossa, czemu jest aż tak świetny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dark_wolf odnoszę wrażenie , że sam nie wiesz czego chcesz , każdy z wymienionych przez ciebie QD jest dobry , kwestia , zapachu i osobistych preferencji , co do #921 Duraglossa , to mało przyciąga kurz . Ja na Colli kupiłbym Duraglossa , na wosk naturalny - CG Pro Detailer-a .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może miał do czynienia z Chemical Guys Extreme Synthetic- Super Shine Quick Detailer

Trochę przypomina v7, patrząc na to, że to syntetyk, na srebrnym powinien fajnie dać wet i krople, ale to tylko teoria, ktoś go praktykował? :)

Aaa, jeszcze jedno pytanie, niektórzy uważają to za najlepszy QD - 921 od Duraglossa, czemu jest aż tak świetny?

Ja na swoim padającym colim przetestowałem DG 921 i DG Aquawax. Według mnie 921 dał więcej radochy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po pierwszym użyciu CG Hybrid V07. Jak dla mnie mega, niesamowity poślizg, błysk blask itd, co do ingów to jeszcze nie sprawdzałem. Nakłada się stosunkowo łatwo, i jest bardzo wydajny - na całego liftbacka, przykurzonego, poszło nie więcej jak 15-20ml na moje oko (początek butelki to ciężko zmierzyć ;) ). No i jeżeli dobrze czułem, to zapach pomarańczy.

I ten komentarz pani ochroniarz, jak pod blokiem robiłem - 'ooo, kupił nowy więc tak pucuje?' 'nie no, gdzie nowy' 'no jak to, nie nowy i tak pucuje?' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...