Skocz do zawartości

Gracjanowe Audi S4


Rise and Shine

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie, samochód którego chyba przedstawiać nie trzeba - nasz forumowy kolega Gracjan S4 postanowił powierzyć nam swoje oczko w głowie, by podnieść jego i tak już imponującą, prezencję.

Nie przedłużając, bo wszystko na temat wozu przeczytać możecie w temacie prowadzonym przez właściciela - samochód spędził u nas nieco ponad 3 dni, spowodowane było to jednakże tym, że każdego z nas "wywiało" po jednym dniu na kilka godzin, a i finish przysporzył nam troszkę problemów :oops:

Korektę przeprowadziliśmy na pastach Menzerna, w finishu wspomogliśmy się Dodo Juice Lime Prime, Lusso RC i PB Professional Polish oraz maszyną Dual Action. Na koła powędrował Nielsen Brilliance, a na karoserię, jakże by inaczej - Swissvax Mirage, a konkretniej trzy jego warstwy. Dlaczego trzy? A dlaczego nie? :-]

Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma zdjęciami z tego procesu :f

Audi zaraz po przyjeździe...

Dołączona grafika

Myjemy

Dołączona grafika

Pędzelkujemy - specjalnie dla Was! :D

Dołączona grafika

Oglądamy pacjenta....

Dołączona grafika

~x(

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

No no no, "a na zdjęciach tak się świecił" x_x

Zrywamy co trzeba

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I bierzemy się do pracy... :twisted:

Dołączona grafika

No dobra, już dobra... :roll:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pięćdziesiątki! :f

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wykańczamy...

Dołączona grafika

Woskujemy...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Efekt finalny :u

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Niestety, pogoda w trakcie odbioru nie pozwoliła w pełni cieszyć się efektem :(

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A z Gracjanowym wozem miejscami zamienił się inny VAGowóz na dobrej feldze... ;)

Dołączona grafika

Dziękujemy za uwagę, czas poświęcony na przejrzenie relacji,

Pozdrawiamy - Rise & Shine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fonnes - autko ma lat "naście", poprzedni właściciel niestety nie dbał o nie tak jak nasz forumowy kolega - a lakier okazał się być dość uciążliwy do korekty, stąd raczej niemożliwe było poradzenie sobie z tym np. ręcznie w trakcie bieżącej pielęgnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to mi się podoba :D

Dzięki za wszystko :u

Adam, fajnie że się znowu pojawiliście, bo dawno Was nie było ;)

Projekt i relacja, jak zawsze :u

Skoro pojazd jest oczkiem w głowie właściciela, to skąd taki stan lakieru "przed"??? :roll: :(

Ja jestem 3 właścicielem auta, nie wiem jak pierwszy właściciel dbał ale drugi nie miał nawet na paliwo na dojazd do pracy a do pracy miał może 25km w obie strony więc wydaje mi się że auto go przerosło, także raczej na pewno nie mył na 2 wiadra itd, auto stało pod chmurką ( co dla mnie jest już nie dopuszczalne... ) więc auto łatwo nie miało, wystarczy że kilka razy pojechał na szczotki ( sam byłem świadkiem jak w dzień zakupu przeze mnie auta, chciał "pozbyć się czystego auta" i odwiedził myjnie automatyczną... ) Ja dbam jak tylko mogę ale UC czy SwirlX na tricolor za wiele na tym lakierze nie zdziałam... Auto na chwilę obecną jest więcej jak oczkiem w głowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem 3 właścicielem auta, nie wiem jak pierwszy właściciel dbał ale drugi nie miał nawet na paliwo na dojazd do pracy a do pracy miał może 25km w obie strony.....

No, tera to wszystko jasne :u

Auto na chwilę obecną jest więcej jak oczkiem w głowie ;)

:-bd :-bd :-bd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...