Skocz do zawartości

Scholl Ice Glass Cleaner Gel - test produktu


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Scholl Ice Glass Cleaner Gel

Dołączona grafika

Opis produktu przez producenta :

Scholl ICE Glass Cleaner Gel to unikalny i bardzo skuteczny środek do czyszczenia szyb w postaci żelu. Jego charakterystyczną cechą jest fakt, że nie spływa on z pionowych powierzchni zaraz po aplikacji, dzięki czemu może on dłużej działać na pionowych powierzchniach szyb samochodowych. Scholl ICE podczas stosowania, odparowuje bez pozostawiania smug, zapewniając przy tym idealną widoczność.

Żelowa formuła do intensywnego czyszczenia szkła i innych gładkich powierzchni. Wysoka lepkość preparatu sprawia, że ​​środek nie spływa po spryskaniu powierzchni.

ZALETY:

- Bardzo skuteczny preparat żelowy – łatwa aplikacja bez efektu spływania produktu

- Czyści z łatwością uporczywe zanieczyszczenia szkła bez efektu rozmazywania rozmazywania

- Zintegrowane działanie wypełniające

- Nadaje się do czyszczenia prawie wszystkich gładkich powierzchni

Teraz ode mnie :

Środek o taki neutralnym zapachu, nie odczuwalna jakaś chemia, w miarę przyjemny.

Konsystencja tak jak piszą żelowa, co jest plusem gdyż utrzymuje się na spryskanej przez nas powierzchni,nie spływa nawet z pionowych elementów.

Co ważne nie odparowuje,nie schnie szybko czyli daje nam możliwość dobrego wyprowadzenia po powierzchni.

Użycie produktu zalecane jest przy pomocy ręcznika papierowego, tak też zrobiłem na połowie szyby.

Reflektor natomiast został potraktowany już odpowiednią szmatką inaczej niż podaje producent.

Dla porównania drugą stronę szyby i reflektor umyłem przy pomocy środka z którego korzystałem dotychczas czyli : APP Glass Cleaner.

Ten ma już konsystencję płynną i po aplikacji trzeba uważać żeby nie spłynął.

Zapach tutaj już odczuwalny chemiczny zapach środka,niezbyt przyjemny.

Oto pacjent, a raczej szyba :)

Jak widać dosyć mocno zabrudzona w szczególności przez owady.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tutaj środek po aplikacji na szybę :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jak widać utrzymuje się na powierzchni szyby.

Dołączona grafika

tym oto ręcznikiem umyłem pierwszą połowę szyby.

Mycie w szczególności przy tej ilości owadów nie idzie początkowo lekko, dlatego poczekałem aż sodek trochę "poleży" na szybie w celu rozmięknięcia zabrudzeń.

Dołączona grafika

W trakcie mycia dosyć fajnie się rozprowadza,aczkolwiek jak dla mnie ręcznik papierowy nie jest tym co lubię ;)

Dołączona grafika

Połowa szyby umyta.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Różnica widoczna gołym okiem :)

Drugą połowę szyby dla porównania jak wspomniałem umyłem tym oto środkiem :

Dołączona grafika

ale już przy pomocy tego :

Dołączona grafika

Środek po aplikacji :

Dołączona grafika

Tak jak mówiłem ten spływa z szyby tak więc trzeba ścierać szybciej,poza tym użyłem większą ilość z racji wielkości zabrudzenia,aby "odmiękło".

Dołączona grafika

W trakcie.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A tutaj już jest po :)

Co do efektu po różnice ciężko zauważyć jakąkolwiek, może taka jedynie że Scholl ( czego tu nie widać) pozostawia mniej delikatnych smug.

A teraz czas na reflektory :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tutaj po aplikacji , jak widać produkt się trzyma i nie spływa :

Dołączona grafika

tutaj 50/50 umyte i brudne :

Dołączona grafika

A tutaj już po myciu :

Dołączona grafika

Do mycia reflektora użyłem zamiast ręcznika papierowego szmatki takiej jak do szyby przy środku APP dla odmiany, wg mnie lepiej mnie się wycierało niż przy ręczniku papierowym.

Tutaj natomiast mamy drugi reflektor i środek APP :

Dołączona grafika

Jak widać spływa z czyszczonej powierzchni.

Tutaj część umyta :

Dołączona grafika

Do mycia tego użyłem natomiast ręcznika papierowego i środka APP.

Powiem to samo co wcześniej wolę pracować z odpowiednią szmatką.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Powyżej jak widać jest już po.

Scholl Ice Glass Cleaner Gel :

Fajny środek,który można dozować w znacznie mniejszych ilościach niż płyn, nie spływa z szyby,dobrze czyści i nie zostawia smug.

Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Antyradar byś chociaż do zdjęć zdjął :lol:

Z tymi płynami do szyb to jest tak (przynajmniej dla mnie). Mam kilka, i którego nie wezmę to działa :-?? Nawet ostatnio od szwagra wziąłem płyn do szyb firmy "Moje Auto" czy jakoś tak i tez wszystko domył. Może spowodowane jest też to tym że Nanolex leży na szybie.

Ale fajnie że testujesz i wrzucasz opisy. Tak paczę ogólnie to chyba jakiś przedstawiciel Scholla chyba Cię odwiedził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antyradar byś chociaż do zdjęć zdjął :lol:

:p

Mam kilka, i którego nie wezmę to działa

wiesz tu się zgodzę :) ten z APP też fajnie działa , aczkolwiek widać różnicę ... ,np. ten z APP lepiej myje ,szybciej , nie zostawia takich smug jak "zwykłe" płyny :)

ten z Scholla ma plus taki,że pachnie tak w miarę neutralnie, jest żelowy i nie widać smug :)

ale tak jak mówisz, każdym umyjesz ;)

Tak paczę ogólnie to chyba jakiś przedstawiciel Scholla chyba Cię odwiedził ;)

wziąłem kilka nowych produktów, tak więc przy okazji testuję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ten płyn jest jednym z lepszych, a testowałem już ich masę. Drogi, ale jest bardzo bezpieczny... nawet dla lakieru (z tego co pamiętam ShineON pisał, że nadaje się też jako "insect remover") ;) Lubię używać go w niskich temperaturach- daje fajny poślizg i szybko odparowuje. Używam go w zastępstwie Megs'a GC, kiedy jest naprawdę zimno :). Nie śmierdzi chemią, a ma taki naturalny piękny zapach :D.

Są płyny i... płyny. Wszystkim można umyć szybę, ale niektóre sprawiają, że czyści się z przyjemnością, a z niektórymi się człowiek męczy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...