Skocz do zawartości

Scholl Purple 9000 - test produktu


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Scholl Purple 9000

Dołączona grafika

Opis produktu :

PURPLE zostało stworzone specjalnie, aby zapewnić maksymalną pielęgnację i ochronę wszystkich gładkich powierzchni znajdujących się we wnętrzu samochodu.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii polimerów PURPLE umożliwia łatwe odkurzanie zakurzonych i wyblakłych powierzchni paneli drzwi, deski rozdzielczej, winylu i gładkiej skóry zapewniając optymalną ich ochronę. Obrabiane powierzchnie będą miały bardzo naturalne, pół-matowe wykończenie.

W przeciwieństwie do innych produktów na rynku, PURPLE nie zawiera węglowodorów lub olejów silikonowych, idealnie nadając się do gładkich skórzanych powierzchni. Tłuste, śliskie i tanio wyglądające błyszczące obszary należą już do przeszłości dzięki PURPLE! Pół-matowe wykończenie PURPLE jest miłe dla oka a świeży zapach wita Państwa zaraz po otwarciu dzwi samochodu.

ZALETY:

- Wysoce aktywne polimery zapewniają trwały półmatowy połysk

- Wysycha bardzo szybko, bez rozmazywania

- Nie pozostawia tłustego lub śliskiego nalotu

- Idealnie nadaje się do pielęgnacji skóry

- Bardzo przyjemny i świeży zapach

- Dobry efekt czyszczenia

- Nowoczesny i bezpieczny preparat wolny od węglowodorów

Teraz ode mnie :

Tak jak podaje producent , przyjemny taki trochę owocowy zapach ( ciężko mi określić dokładnie jaki ), bez smug,bez połysku , taka trochę delikatna satyna, zostawia miłe dla oka powierzchnie, nie jest tłusty.

Dla małego porównania część deski rozdzielczej zrobiłem SV Plastic Care.

Stwierdzić mogę ,że różnic nie widzę co oczywiście jest na plus dla Scholla ,dodatkowo Scholl ma ładny przyjemny zapach.

Element przed :

Dołączona grafika

W trakcie :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

tutaj widać konsystencję produktu.

Po :

Dołączona grafika

Widać różnicę co do strony lewej "nie ruszonej ".

Stronę lewą zrobiłem tym oto środkiem :

Dołączona grafika

W trakcie :

Dołączona grafika

Po :

Dołączona grafika

Praktycznie różnicy nie widać.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A tutaj deska po Schollu cała u góry :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Nakładka progowa :

Przed :

Dołączona grafika

W trakcie ( może słabo widać różnicę podczas użycia ) :

Dołączona grafika

Po :

Dołączona grafika

Kieszeń drzwiowa :

Przed :

Dołączona grafika

W trakcie :

Dołączona grafika

Nie mam fotki Po ,ale widać jaka jest różnica.

Produkt bardzo przyjemny, zostawia fajne efekty i taki delikatny satynowy wygląd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli warto kupić?

ja powiem tak, porównałem go do SV Plastic Care i nie widzę różnicy w efekcie ... a ten nawet ma ładniejszy zapach :)

jak na razie po tygodniu od aplikacji też nie widzę,aby przyciągał zbytnio kurz tak więc wg mnie fajny produkt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapach utrzymuje się na powierzchni,ale nie jest to niestety jakiś długi czas ... praktycznie po aplikacji maks do godziny czasu już go nie ma , więc nie jest to długo, no ale fajnie że chociaż przy i zaraz po aplikacji jest przyjemny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...