Jump to content

Czyszczenie skór, kierownica, itp.


Recommended Posts

Witam,

Mam duży problem. Po lekturze z forum nie doczytałem się nigdzie o czyszczeniu kierownic które raczej nigdy nie były czyszczone. Mam Audi z 2004r. Przebieg 220 tyś km. I problem polega w tym że elementy skórzane chyba nigdy nie były czyszczone. Jak wiemy kierownica to główne środowisko potu... W Audi nie znalazłem jeszcze miejsca przetartego. Jak się wezmę za czyszczenie takiej kierownicy to nic się z skórą nie stanie ? Kierownica jest śliska i świecąca. A jak będzie z resztą elementów skórzanych w samochodzie gałka skrzyni,podłokietniki itp.?

Problem tkwi w drugim samochodzie. Jest to VW Passat B5 rok 2004 przebieg 250tyś km. Problem ten sam. Skóry nigdy nie widziały środka czyszczącego. Lecz kierownica jest lekko przetarta. Po dłuższej jeździe zostają takie małe cząsteczki czarne na rękach. Czy jak taką kierownicę potraktuje środkiem do czyszczenie nic się nie stanie ?

Środki jakich będę używał to popularny zestaw do czyszczenia skór i konserwacji LEDERZENTRUM COLOURLOCK.

Pozdrawiam Damian.

Link to comment
Share on other sites


Prawdopodobnie tymi popularnymi środkami nie doczyścisz "na zero"

Nic się nie stanie, co się ma stać?

Będziesz miał czyste kierownice...

Przygotuj się tylko że po mogą wyglądać gorzej niż przed czyszczeniem ;)

Link to comment
Share on other sites

Z kierownicy z pasata zszedł tobie już lakier wykańczający i po prostu dostałeś się już do farby, dlatego masz te ,,czarne cząsteczki`` czyszcząc ją usuniesz w dużym stopniu farbę a kierownica i tak będzie się kleić, nie zostaje nic jak ponowne obszycie kierownicy, ponieważ kierownicy nie powinno się ponownie lakierować bo nie będzie to trwałe.

Link to comment
Share on other sites

ja kierownicę czyściłem G101 1:12 też była piękna szklista lepka i jednolita po czyszczeniu jednak i 3 wiadrach CZARNEJ wody jest zajebiscie wytarta aż szara ale przynajmniej "prawdziwa" i zupełnie inna w ręce :f

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...