Skocz do zawartości

PlastiDip


SzaKal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zawsze zastanawiałem się co zrobić by nie tworzyły się odpryski, ale i tak że wżery po insektach, hmm chyba znalazłem sposób ... PlastiDip ...

Jak widać lubię czasem szybką jazdę po autostradach ... ;)

Dołączona grafika

Dobra zaczynamy, obklejamy :

Dołączona grafika

Teraz zdjęcie po trzech warstwach, w sumie jest ich 4.

Dołączona grafika

Dobra efekt końcowy, pewnie nie każdemu się spodoba ponieważ niby bezbarwny PlastiDip zmienił kolor na niebieski mat ;) no ale mi się podoba !

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tak to wygląda z bliska.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Z czasem będę odświeżać temat, jestem ciekaw czy będzie problem z tej ,,gumy`` usuwać insekty i czy ochroni przed odpryskami ... zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj ja bym takiego kuku nie zrobił swojemu samochodzikowi ;)

Nie lepiej było kupić tzw. bra na maskę? Tyle że błotniki i zderzak nie osłonięte są wówczas.

Idzie to cudo jakoś zdjąć żeby znów było oryginalnie? Jak walnie większy kamień obawiam się że i tak przebije tą osłonę :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek świetna opcja nie powiem :u może byś tak proponował to jako opcje myślę ze busiarze co walą po auto autosradach do NL i DE z naszego regionu by się skusili, choć ja osobiście dał bym maskę zderzak i błotniki w czarny mat taki raicing look

Ps. hmmm jestem ciekaw jak by to się sprawdziło na polerowanych rantach felg czy tez by tak zmatowiło :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja bym takiego kuku nie zrobił swojemu samochodzikowi ;)

Nie lepiej było kupić tzw. bra na maskę? Tyle że błotniki i zderzak nie osłonięte są wówczas.

Idzie to cudo jakoś zdjąć żeby znów było oryginalnie? Jak walnie większy kamień obawiam się że i tak przebije tą osłonę :?

Ściągnąć to cudo to nie problem ... ;)

Ojej!

Co z Waxoyl'em na masce :-!

Waxoyl nie leży na moim aucie ;)

Ciekawe jak by wyglądalo z czarnym... hmm ? Nie chciałeś właśnie czarnego ?

Plus że to można w każdej chwili zdjać bez żadnych problemów ;)

Nie wiedziałem że aż tak to będzie widoczne ... jak bym wiedział to bym może pomalował na czarno.

A tak przy okazji chyba za nie długo pokaże wam cały samochód pomalowany na czarno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PlastDip jest naprawdę fajną opcją, bo zawsze szybko można wrócić do stanu poprzedniego.

Taka opcja mi się nie podoba, wygląda jakby lakiernik tylko podkład walnął jakiś, akurat mijam na parkingu auto co podobnie pod linijkę ma kawałki pomalowane w macie i dlatego skojarzenie takie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam Arek będziesz całe auto malował walnąć dwa pasy przez środek auta i jest +10 KM . . . . ale tak na serio to się zastanawiam jak by było z trwałością takiej powłoki w zimie czy nie lepsza by była ochrona a niżeli wosk no i czy takie coś tylko na odtłuszczoną powierzchnie czy np można by na jakiś wosk tym polecieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wiele rzeczy 'lakierowałem' plastidipem, bardzo fajna sprawa. Świetny efekt, fajna trwałość. Zawsze można łatwo i szybko się pozbyć powłoki bez szkody dla lakieru.

Używałem plastidipu między innymi do el. lakierowanych jak i do elementów z wnętrza pojazdu i na felgi.

Tu firma z Krakowa oferuje zmiane koloru przez malowanie PD i cała palete kolorow.

http://www.oemtuning.pl/oferta-oem-tc/]

Promocyjny film jest świetną antypromocją :roll: 'lakierowanie' z takim przygotowaniem i taką techniką to wielka żenada. Nie ma co więcej dodawać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, wczoraj w temacie Nissan PlastiDip pisałem że wrzucę fotki jak to wygląda po trzech miesiącach użytkowania i po przejechaniu około 5 tyś. km , nie raz po autostradach z max prędkościami.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Widać że z odpryskami i z uderzeniami robaków sobie tak do końca nie razi ... ale z drugiej strony nie wiadomo jak to będzie wyglądać po odklejeniu PlastiDip-a może uszkodzenia są tylko na nim, za to nie musimy się martwić wżerami po insektach, nie raz smażyły się na przodzie auta tygodniowe rabaczki i po umyciu ani śladu :u

Zobaczymy czy PlastiDip przetrwa zimę, bo jak narazie oprócz uszkodzeń pokazanych na zdjęciach nic mu nie dolega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...