Skocz do zawartości

Odswieżenie tapicerki skórzanej w bmw


Sławek.h2o

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po długiej ciszy, czas wrzucić kilka projektów(jak się uda), w zanadrzu mamy ich całkiem sporo , ale natłok pracy i sto innych powodów nie pozwala niestety na przesiadywanie przed komputerem,tyle ile bym sobie życzył ;)

A Zawitało do nas autko gdzie właściciel zapragnął doprowadzić je do kultury na poziomie podstawowym

Dołączona grafika

Ze względu na to że relacji z tego rodzaju projektów nie ma za dużo stwierdziliśmy ze warto ją pokazać

Auto trafiło do nas na renowacje zniszczonej tapicerki skórzanej ,lecz ze względu na okrojony budżet właściciela spowodowany powtórnym lakierowaniem całego auta, bo poprzedni lakiernik zrobił więcej złego niż dobrego :-\ i tak autko wyjechało od lakier mistrza i od razu trafiło prosto pod pistolet lakierniczy, a tapicerka skórzana do nas na delikatną renowacje którą ocenił bym na 50-65% .

Niestety świadoma decyzja klienta który chciał po prawic wygląd wnętrza a pozostać w zgodzie z swym portfelem, chociaż fotele aż się prosiły aby je zrobić na igłę!długo trwały rozmowy aż w końcu uszanowaliśmy tą decyzje.

Pomimo tego wyszło całkiem przyzwoicie , zresztą oceńcie sami

Tak wyglądała tapicerka po oczyszczeniu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

] Dołączona grafika

I parę fotek po za biegu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dziękuje za uwagę i Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie to była mini renowacja skóry która wyszła całkiem dobrze :) , a tak naprawdę jeszcze dużo można było przy niej podziałać ;)

Cały zabieg wykonany na produktach Furnitureclinic. Mniej więcej szczegółowo wyglądało to tak- czyszczenie, usuniecie wierzchniej warstwy wykończeniowej, uzupełnienie większych defektów, w tym sklejenie i uzupełnienie szpachlą do skóry widocznego rozdarcia, odtłuszczenie, koloryzacja, i naniesienie warstwy wykończającej, tak to pokrótce wyglądało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wyprowadzcie mnie prosze z bledu.... czy fotki "po zabiegu" byly obrabiane w fotoszopie? i nie mam w interesie umniejszac wam i waszej pracy...ale az rzucaja sie w oczyte gradienty jakby ktos zrobil lekki blur i utrata szczegolow...

Niestety na fotografii to ja się za bardzo nie znam,mam nadzieje ze kiedyś uda mi się zgłębić tajniki fotografii :) co do foto szopa to nawet go niema i innych podobnych programów może to i dziwne ale jakoś do tego nie mam głowy ,ani czasu i nigdy nie podkręcałem zdjęć.To co fotografuje i to co pokazuje to porostu suche zdjęcia. foty z renowacji robione z marszu,strzelane jak większość zdjęć o ile pamiętam z automatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...