Skocz do zawartości

Moze next Spot w Lodzi


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Melduje się po spocie, trochę mi zeszła podróż :D

Kuźwa i tak nie wiem kto był kto ale ekipa pierwsza liga.

Nie Ty jeden ;)

przyznam szczerze że rozpoznaję tylko znudzonego ;) boohala i ze szmatą stoi łukash - a reszta? prosiłbym o powiedzenie kto jest kto, bo niestety brakło etykiet. Senk ju ;)

Ja to ten całkiem po lewej :-h

Dzięki jeszcze raz wszystkim za świetną atmosferę i organizację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 395
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję Wszystkim za spotkanie, SNB-owcom za przygotowanie i gościnę, paniom, że mogłem je wycałować .... po rękach.

Bardzo żałuję że tak szybko musiałem spadać, tym bardziej że działo się dopiero jak pojechałem....

I jeszcze za zakupy dziękuję Pawłowi i SNB.

Ja również łysieję i do tego zostałem zlotowym zap...laczem :-o

Oj Seba Seba, ja jeszcze Ci zrobię Wilhelma Tella =))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również udało się dotrzeć do domu po komisyjnym płukaniu za 5 i zdecydowanie droższym suszeniu :D

Dziękuję bardzo gospodarzom i całej ekipie za mile spędzoną sobotę :!:

Brakowało jedynie "etykiet" z nickami choć kilka bardziej "medialnych" osób udało się rozpoznać :f

za x na masce mam nadzieje, że palec odpadnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MX'y meldują że dojechali do bazy :D Dzięki wszystkim za mile spędzony czas i SNB za organizację i za dobre kiełbaski i kurczaczki kucharzowi Czarkowi.

Szkoda tylko że wskazówki zegara tak zasuwają i wszystko, szybko się skończyło :((

My też dziękujemy za przybycie, ale wiecie co? Jak dziś spotkałem Adama z R&S to w 100% skumałem że coś ważnego w detailingu PL odeszło rozumiem ich decyzje ale Panowie Waszej pustki nie da się wypełnić ^:)^ :((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja super i spot też taki musiał być :u zazdroszczę że mnie nie było :( może next time.

Seba!!!!

Ja chcem taką koszulkę polo "SNB Nowy kolor....." masz może, do kupienia, w rozmiarze XXXXXXL a'la minetoo??? :roll: :lol:

Może następnym razem dojedziesz :)

Koszulek nie mam robiliśmy tylko dla Nas , ale nie myśle żeby był problem następnym razem Pyknąć więcej na zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem :D Widzę, że Nowicki już był w tym temacie :D

Grzywka, spodenki :oops: oj tam :P

Kurcze fajnie było! Zakochałam się... w tym najmłodszym! Wojtku masz rewelacyjnego syna! Od wczoraj nawijam Nowickiemu :lol:

Kasi i Natalii (mam nadzieję, że jest lepiej i ze zdrówkiem i następnym razem też się spotkamy?!) dziękuję za miłe pogaduchy (również przy kawce). Dodatkowo Kasi za spacer na Piotrkowską (życie mi uratowałaś :D).

I wszystkim za mię pogadanki (na serio tylko mnie było słychać? :oops: ). I przepraszam za gadulstwo :lol: tak już kurcze mam- dużo piszę i dużo mówię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...