Skocz do zawartości

Moze next Spot w Lodzi


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 395
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety ale muszę zrezygnować, nie dam rady...

1. booohal

2. maly_marcin

3. mar_1981

4. Skladak + 1 osoba.

6. Xeper

7. brzozek

8. minetoo

9. Vit0

10. sprinter + 1 osoba

11. dzinkins

12. fireman_marcin

13. M4ciek

14. szynka

15. soll

16. michal88

17. _Shadow

18. Miba

19. S3ci0r

20. MatS

21. Swoop

22. Escimo

23.Adam (Rise & Shine)

24. Jadzior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja dopisałem łukash'a, bo był pierwszy z listy rezerwowej (trzymając się limitu 25 gości) :)

1. booohal

2. maly_marcin

3. mar_1981

4. Skladak + 1 osoba.

6. Xeper

7. brzozek

8. minetoo

9. Vit0

10. sprinter + 1 osoba

11. dzinkins

12. fireman_marcin

13. M4ciek

14. szynka

15. soll

16. michal88

17. _Shadow

18. Miba

19. S3ci0r

20. MatS

21. Swoop

22. Escimo

23. Adam (Rise & Shine)

24. Jadzior

25. łukash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie 2 zlot ogólnopolski się szykuje :-)

Fajnie, że znowu tyle osób chętnych. Jak widzicie spotkanie - jakaś fura do wyszykowania od a do z czy totalny chillout przy kawce i pogaduchy? Bo wszystkiego po trochu jak ostatnio to raczej nikogo nie zainteresuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie 2 zlot ogólnopolski się szykuje :-)

Fajnie, że znowu tyle osób chętnych. Jak widzicie spotkanie - jakaś fura do wyszykowania od a do z czy totalny chillout przy kawce i pogaduchy? Bo wszystkiego po trochu jak ostatnio to raczej nikogo nie zainteresuje.

Kawa i ciastko+Ja taniec na rurze ot caly SPOT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zabiore ze soba wszystkie graty, takze malą gielde typu "wymienie-podmienie-zamienie-spróbuje" mozna by zorganizować? Jak myslicie? Natomiast chetnie oddam swoje auto do kompleksowego wymasowania przez chętnych i kompetentnych entuzjastów :lol:

Mozna przećwiczyć przepały.., na srebrnym nie będzie widać :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polit, dlaczego nikogo nie zainteresuje? :) mnie się wydawało że każdy znalazł coś dla siebie, ale teraz można to tylko ulepszyć lub wprowadzić nowe :-) no i pewnie krzesełka aż tyle co wtedy nie będą potrzebne? to też da więcej miejsca ;)

tematy luźno rzucone:

- materiał do testowania czyli coś jak Accord ostatnim razem

- auto od "A do Z" (tutaj może jakiś casting na pacjenta jakby było więcej chętnych)

- pranie (tutaj minetoo już pomysł zarzucił, to by się mogło wpasować poniekąd w punkt wyżej)

- zaprawki? jakiś pokazik (jeśli nie załatwię lakiernika do tego momentu to mógłbym swoje udostępnić, zestaw od MXów już mam)

i jeszcze jeden głupi i szalony pomysł: dwa jak najbardziej zbliżone do siebie auta (wielkościowo) i pojedynek które wyjdzie finalnie lepiej :P

no dobra, nie piję już :-j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprawki fajna sprawa - szkoda, że nie mogę brać udziału z prostego braku czasu ;) Chciałem wrzucić maskę mej czarnej Toyki jako poligon doświadczalny "zrób zaprawkę" ;) Także poczekajcie do spota grudniowego =)) =)) Udanej zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tym razem dam radę zrobić pokaz malowania foteli. Kierownice wychodzą mi już całkiem przyzwoicie.

Z pacjentami do prania nie będzie problemu - zdarza nam się odmawiać klientom, tak nie lubimy tego robić :p

O której godzinie planujecie rozpocząć spot : D?

Od rana, jakoś 13-14 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...