Skocz do zawartości

Skoda Octavia 1.9 Tdi DSG.


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Parę dni temu miałem przyjemność posiedzieć nad Skodą Octavią 1.9tdi. Samochód przedstawiciela handlowego, w większości w oryginalnym lakierze. Fajna wersja bo z chipsem na 140ps i dsg :u

Lakier jak widać poniżej w stanie średnim/gorszym, masa swirli, hologramów, brak głębi i zero widocznego ziarna.

Zdjęcia wyglinkowanego i przygotowanego do polerowania samochodu. Słoneczko pięknie pokazuje z czym nam przyjdzie powalczyć ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tak jak pisałem, lakier na większości elementów fabryczny choć nie obyło się bez małego szpachlowanka i malowanka.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Małe próby i wiadomo było że w ruch pójdzie fg500 na futrze flexi. Przeważnie po 2-3 podejścia. Następnie s17 na pp flexi.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Maska była w stanie agonalnym, nad nią zeszło mi najwięcej czasu.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wszystkie zdjęcia z etapu polerowania są tylko po fg500 i s17.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zdjęcia gotowego samochodu, na lakier powędrował bardzo polubiany przeze mnie ostatnio duet wolfganga. Cleaner fajnie przyciemnia

lakier i sealant robi fajne szkiełko i nadaje niesamowitą śliskość. Nawet kumpel który używa Glasura był bardzo miło zaskoczony.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I wisieńka na torcie czyli zdjęcia w słoneczku.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Opony i felgi umyte APC bilt hamber i Tenzi Aluxem, opony zakonserwowane Valet Pro.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Nad samochodem spędziłem około 300h, właściciel bardzo zadowolony :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chodzi o oponki to z Valet Pro professional tyre dressing jestem do tego stopnia zadowolony że kupiłem całą banieczke :P Przelałem sobie do słoika i nakładam pędzlem, aplikacja banalna. Wcześniej miałem Mequiarsowy ten niebieski i była masakra podczas nakładania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...