Jump to content

Test prototypu dresingu do opon Shiny Garage Back2Black


cz@rek

Recommended Posts

Wczoraj otrzymałem od życzliwego all4auto próbkę ich nowego dresingu do opon i że akurat wypadł mi wyjazd służbowy a na wyjazd służbowy nie wypada zasyfiałym autem jechać więc dzisiaj wziąłem się za mały QD mojego wozidła przy okazji testując nowy dresing do opon Shiny Garage Back2Black, swoje spostrzeżenia wyprodukowałem na samym końcu i jeszcze jedno co do koloru i zapachu nie wypowiadam się gdyż pod tymi względami jest to wersja rozwojowa, na narazię trochę fot. :

Przed

Dołączona grafika

50/50

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po 3 godzinach i przejechanych 25km

Dołączona grafika

A teraz moje ale

Najpierw konsystencja średnio mi odpowiadała był za wodnisty i jeśli o aplikacje gąbka to za szybko wsiąkał mi w nią wolał bym produkt bardziej skoncentrowany. Co do samego nakładania to tutaj nie mam nic produktowy do zarzucenia nie mazał się jakoś bardzo przy poprawianiu już potraktowanych nim miejsc. Efekt na moich 4 letnich Barumkach najpierw satyna z lekka domieszką matu a po wyschnięciu i przejażdżce mat z domieszką satyny ogólnie bardzo na plus i tu będę musiał sprawdzi bo narazie nie widzę różnicy między B2B a Satinem. Bardzo spodobało mi się iż po wyschnięciu B2B opona była sucha nie było czuć pod palcem jakby coś na niej leżało poza efektem śliskości (muszę przetestować go na moich dywanikach gumowych czy da rade je odświeżyć nie czyniąc z nich lodowiska), a i bym zapomniał wydajność, z przesłanej mi próbki myślę ubyło zaledwie kilka ml nie należę do ludzi co leją bez opamiętania wole mniej a później poprawić.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za udostępnienie mi niniejszej próbki przez all4auto

Link to comment
Share on other sites


może nie jestem tak stary jak junior :lol: ale też minimalne widzę różnice - powiem więcej co do tych 5%- w tym mieści się cały nasz detailing wybieramy produkty które nie wiadomo z jakich względów nam przypasowywują :u

test bardzo fajny- nie wiem czy doczytałem- dużo schodzi tego dresu na komplet?

znalazłem- "a i bym zapomniał wydajność, z przesłanej mi próbki myślę ubyło zaledwie kilka ml nie należę do ludzi co leją bez opamiętania wole mniej a później poprawić."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Create New...