Skocz do zawartości

Coś innego niz chemia :)


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule coś innego niż chemia :) czyli wiory do mycia , wbrew pozorom wcale nie rysuja a sprawdzaja sie super , oczywiscie mowimy o normalnych felgach te polerowan odpadaj zdjecie pogladowe wiora :u

Dołączona grafika

Proces banalnie prosty namoczyc wiora w wodzie moze byc z szamponem lub czysta bez znaczenia i jedziemy

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Syf z felg schodzi bez najmniejszego wysilku :u

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po paru szybkich ruchach felga prawie czysta w 100% zostaly jedynie zakamarki

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czytam, oglądam, patrzę i nie bardzo wiem czemu ten temat ma służyć Sebbula.. :-??

To test, reklama czy zapowiedź relacji Opla?

To włóknina? Wełna stalowa? Jakiej gradacji? Gdzie to można kupić? Jaka cena? :roll:

Cos w stylu welny stalowej a sluzyc ma bardziej pokazanu ze nie jest taka straszna jak ludzie sobie mysla, tak jak kiedys pisali na temat polerowania i futra , wloknina sprawdza sie naprawde bardzo dobrze i nie trzeba nam kwasowych bezkwasowych do felg :u

Sluzyc ma bardziej zlamaniu zlych info :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, oglądam, patrzę i nie bardzo wiem czemu ten temat ma służyć Sebbula.. :-??

To test, reklama czy zapowiedź relacji Opla?

To włóknina? Wełna stalowa? Jakiej gradacji? Gdzie to można kupić? Jaka cena? :roll:

Ja też używam wełny. Gradacja 0000 - słownie cztery zera, kupiłem w sklepie zaopatrzenia majstrów restauratorów starych mebli ,nie taki diabeł straszny ale jak zwykle rozsądek przy użyciu wskazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra kupimy i przetestujemy, a Ty Seba zrób jeszcze jeden test: plz plz plz :-) Zobacz czy może konkurować z glinką ;-)

Nie musisz kupowac moge Ci samplera podeslac, co do smoly roznie bywa male slady owszem z tym duzymi roznie bywa najczesciej jednak trzeba sie wspomagac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mrcleaner.pl/mrcleaner-stalowa-welna-do-czyszczenia-elementow-metalowych-00-p1823.html

tutaj też- ale jedno mnie zastanawia- przecieżto rysuje lakier :cry:

Na tych zdjeciach kiepsko co widać, ja robilem też na felgach w Gofinie i jest oki, nic nie porysowalo, aczkolwiek nie testowałem na felgach lakierowanych na biało czarno itp jedynie na orginalnych napewno typ felg jak miala Astra nie zostały porysowane a szczególnie wewnętrzna strona kól, ale można potestować na spocie :u sam jestem ciekaw jak pójdzie z innymi :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...