Skocz do zawartości

Coś do odświeżenia na szybko, one step lub AIO.


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję coś do odświeżenia na szybko lakieru. Wiadomo że każdego auta na sprzedaż nie będę raczył pełną korektą więc pomyślałem sobie że warto było by kupić jakiegoś one stepa lub jakieś mocne AIO. Widzę oglądając relacje Minetoo, że bardzo fajną robotę robi Achilles i cherry glaze, ale po głowie mi chodzi coś od scholla. Bardzo fajny efekt uzyskał voo doo W09 a widzę że scholl ma też typowe AIO czyli A15. Co byście doradzili/polecili??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W09 z czystym sumieniem mogę polecić

świetnie nadaje się do szybkiego odświeżenia jako AIO oraz jako cleaner pod naturalne woski

pachnie genialnie jak na tego typu środek - coś w stylu likieru czekoladowo waniliowego

jeśli chodzi o A15+ to ma ona jeszcze lepsze cięcie od W09 - mniej więcej na poziomie S17+

efekt daje naprawdę przyjemny, pachnie też nieźle - bodajże cytrusowo

jedyny minus to dla mnie jest trochę zbyt rzadki, ale wet look daje naprawdę dooobry

oba też całkiem nieźle przyciemniają lakier

bardziej trwały jest W09, ale jak znajdę chwilę to postaram się przeprowadzić bezpośrednie porównanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomnieli już o takim czymś jak UC?

Na zdecydowanej większości lakierów i średniej gąbce nie wymaga już wykańczania, a jeśli nawet zostawi jakiś mini hologram to mamy w zamian całkiem spory Cut i usunięte sporo rys. Do auta na sell czy po prostu dla kogoś bez kosmicznych wymagań uważam że dużo lepsza opcja niż głównie maskujące AIO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo mam za duże oczekiwania do AIO

he he zweryfikujemy... a tak w temacie to po weekendowych testach. Jeden z uczestników zlotu przyszedł do nas na stoisko z Sonaxem koloryzującym i powiedział, że nie ma lepszego specyfiku i on go w życiu na nic nie zamieni ;) wg nas na czarnym metaliku zabił ziarno i po prostu zakleił wszystko (włącznie z dłońmi Pawła i tri colorem- ciekawe jak jak to teraz wypiorę) ale wg niego efekt miażdży... to może w tym kierunku powinno wszystko pójść? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam jeśli masz jakaś bieżącą flotę do utrzymania typu dobry pre wach i coś na lakier , to bierz 5litrów Cherry Glaze z AB nie pożałujesz :u

Masz moją prawą rękę jak coś to tnij :lol: , sam jacek Sjake mi to polecił i się nie zawiodłem

Ogolnie sam Pan Bóg może polecić, trzeba sobie zdać sprawe ze lakier nie równy lakieroi, raz menzerna bedzie robić cuda wianki nastepnym razem Scholl itd , aczkolwiek CHG jest bajkowy i pachnie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobre pytanie, S17 mam...ale wiadomo ze chce wyprobowac sie cos nowego. W takim razie prosze o specow od scholla o powiedzenie czym rozni sie s17 od a15..a15 bedzie wiecej zbierac od cherry glaze?? Wiadomo ze wszystko zaleZy od lakieru ale byc moze ktorys z nich z.natury jest mocniej scierny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, trochę odgrzewam temat z pytaniem o polecany pod sealant produkt AIO. Myślę nad Achilles Prep, AF Tripple lub Cherry Glaze. Który z nich będzie skuteczny i najłatwiejszy do nałożenia? Czy może wszystkie trzeba równie mocno i z dużą determinacją wcierać? Liczę na zamaskowanie rysek (w pewnym choć stopniu) i dobry podkład - tak by sealant przetrwał jak najdłużej w zimie.

W tej chwili mam polecany tu przez Minetoo (pozdrawiam!!) Turtle Wax Platinum Extra Gloss, wolałabym nie kupować nic nowego na razie, chyba że absolutnie trzeba będzie :lol:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...