Skocz do zawartości

AIO by SNB


minetoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Otrzymałem od Sebb'y dwa produkty typu AIO.

Postanowiłem sprawdzić co w nich piszczy.

W produktach tego typu najistotniejsza interakcja z wodą dlatego skonfrontowałem oba z jednym z wosków typu (jeden dobry miesiąc).

Dlaczego akurat taki?

Ano dlatego że wg mnie AIO ma wytrzymać miesiąc i ani dnia dłużej.

Produkty mamy dwa.

Pierwszy to Supershine drugi to Premium Gold.

Supershine posiada dodatek PTFE co dla mnie było od razu wyczuwalne zapachowo drugi pachnie powiedzmy "ładnie".

Dodatek teflonu w pierwszym przypadku powinien znacząco wpłynąć na trwałość i krągłość kropel co już zauważyłem po aplikacji.

Co bardzo istotne, produkty bazujące na PTFE mają tendencje do pylenia a tu pylenia brak :u

To czego na zdjęciach nie widać to wyraźniejsze przyciemnienie lakieru w przypadku Supershine.

Obydwa AIO nakładają się i ścierają bez żadnego wysiłku.

Odpychanie wody wg mnie na plus dla Supershine.

Poniżej kilka zdjęć (już z kropelkami mżawki) oraz filmik poglądowy.

Auto umyję za może 2 tygodnie i podzielę się obserwacjami.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Natty's Red

Dołączona grafika

Supershine

Dołączona grafika

Premium Gold

Dołączona grafika

W porównaniu zabrakło najpopularniejszego AIO czy Autobrite Cherry Glaze ale co mogę powiedzieć to (z doświadczenia) jest bity na głowę pod względem kropelkowania.

wz8WvAzyoSU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Krzyś, kuzyn pracujący w UK przyjechał na urlop i wysmarował czerwone mat polo 95r Nielsenem ale tym pomarańczowym Liquid Gold że tak się wyraże

"ze szmaty".Sam sie zdziwiłem jak dobrze wyszedł. Smaruja tym na warsztacie jak autko idzie na parking do sprzedaży. Zobacze jak będzie wyglądało to polo może za 4mce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa no tak...dobra to czekamy na emeryta aż skończy rządzić i dudki wydawać :-w

Ta wydalem 280 :) 80 za kin0 a 200 za pomiar radarowy (85km/h ograniczenie 50km/h) :mrgreen: jakos mnie ponioslo

PREMIUM GOLD ponoc ma w skladzie wosk Carnauba,twarde żywice syntetyczne i fluoropolimer

Supershine wosk Carnauba i silikony ale chemikiem nie jestem tyle co info mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruś, czy mi się zdaje czy Nattys lepiej zrzuca wodę?

Panowie, przecież Nielsen miał już w ofercie 2 środki typu AIO, jeden na bazie teflonu, drugi - carnauby. Już nikt nie pamięta o Gold Plus i Liquid Gold? ;) Nawet kolory takie same w przypadku Premium Gold i Liquid Gold. Ten nowy wypust to podobno ulepszona wersja. Albo marketing aby opchnąć stary środek w nowym opakowaniu. Mam obydwa w domu, GP jeszcze nie smarowałem ale LG przecudnie przyciemniał lakier. Czekam na aktualizację tematu, chyba dla porównania posmaruje maskę 'starymi' Nielsenami i będziemy lecieć z testem równolegle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

="JJ Nawet kolory takie same w przypadku Premium Gold i Liquid Gold. Ten nowy wypust to podobno ulepszona wersja. Albo marketing aby opchnąć stary środek w nowym opakowaniu.

O nie JJ kolor Supershina i LG są zupelnie inne a to juz poteżne zmiany :lol:

Sama zmiana w przypadku LG wprowadziła zmiane na niekorzyść, Suprshine nie daje już takiego efektu przyciemnienia lakieru :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...