Skocz do zawartości

Przedłużacz


Rekomendowane odpowiedzi


Od razu proszę JJ'ja jeśli to nie to miejsce to się nie denerwuj tylko przenieś ^:)^

W Lidlu jest taki oto przedłużacz bębnowy (z hermetycznymi przyłączami) o długości całkowitej 10m.

Dołączona grafika

Uważam że warto go mieć w cenie 50zł ;)

Brac za te kase nie ma co marudzic :u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś takiego u siebie (teoretycznie mocnejszy 2300W 25m kupiony pod Berlinem za jakieś 20 euro). Przekrój kabla niestety jest dość marny, porównywalny z pomarańczowymi przedłużaczami służącymi do podłączenia tylko jednego urządzenia. Pochodził u mnie 6 miesięcy i zaczęło śmiedzieć w garażu i wywalać przepięciówkę w domu. Po rozebraniu okazało się, że spaliło się gniazdo pod które podpięte były halogeny. Może to tylko wada fabryczna mojego przedłużacza, ale teraz kupiłem coś mocniejszego i z radiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie najlepiej kupić przewód gumowany czarny do tego hermetyczne wtyczki. Tanio nie wychodzi ale przedłużacz pewny i będzie służył nam wieki.

Na takich rzeczach nie oszczędzamy. Po pierwsze komfort pracy a pd drugie bezpieczeństwo.

Zgadza się. Ja mam w garażu zrobiony przedłużacz na kablu OW 2,5 mm i jest git :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem jakie parametry obsługuje przedłużacz z Lidla

przewód H05W-F 3G1,5

A TERAZ NAJWAŻNIEJSZE

na zwiniętym przedłużaczu na bębnie 1200W

na rozwiniętym 3500W/ 16A

jest zabezpieczenie - jak się przegrzeje to należy wyłączyć urządzenia, po chwilach kilku wcisnać czerwony przycisk odblokowujący - taki hicior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 1,5mm. Nie jest źle. Dojrzałem teraz że to 10m więc dlatego cena taka. Ostatnio szukałem przedłużaczy ale 50 m i jakoś tak mi się tanio ten wydawał...a to 10m ;)

A TERAZ NAJWAŻNIEJSZE

na zwiniętym przedłużaczu na bębnie 1200W

na rozwiniętym 3500W/ 16A

Za dużo pisania na temat tego, ale pamiętajcie żeby rozwijać przedłużacz podczas pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem jakie parametry obsługuje przedłużacz z Lidla

przewód H05W-F 3G1,5

Sprawdzałem dzisiaj w lidlu i na opakowaniu było napisane 1.0 :D

to nie wiem skąd u Ciebie 1.5 :lol:

zresztą cieniutki jest a ten bez bębna ma 1.5 :u

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-F8A525EF-8CE4AFD3/lidl_pl/hs.xsl/index_29241.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej mam inny przedłużacz z Lidla, kupiony bodajże w kwietniu, sprawdziłem przed zakupem jaki przewód - 3x1,5 mm, a ten który jest teraz to porażka 3x1,0, przejdzcie się np do Castoramy itp, jest kilka do wyboru z różnymi grubościami, wiadomo że cena czasem większa, ale jak kupować to sensownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Powiedziałem kiedyś że napiszę jak przedłużacz z pseudo grubym kablem się spisuje.

Otóż spisuje się bardzo dobrze.

W szczytowych momentach jest do niego podpięte i ciągle pracuje:

-oświetlenie halogenowe o mocy 1 KW

-odkurzacz przemysłowy

-polerka

Nawet się nie spocił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...