Skocz do zawartości

glinka 3M


sohers

Rekomendowane odpowiedzi


Była to pierwsza moja glinka. Ciężko się nią pracowało. Była twarda mimo to kiepsko zbierała zanieczyszczenia z lakiery. Robiła się taka jakby "kaszka" po kontakcie z szamponem lub QD.

Oczywiście wtedy byłem zachwycony ale teraz doświadczenie mówi mi NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest nie sprawdzony sprzedawca tzn.nie sklep internetowy,które są tu z nami to trzeba uważać.

W ogóle może to nie być glinka tylko produkt glinkopodobny :o

Mnie osobiście śmierdzi to tekturowe pudełko tzn.jego jakość wizualna.

Jak kupisz z naszych sklepów i będzie ch....a to napiszesz na forum i sklep się na pewno tym zajmie.

Wg.mnie szkoda nawet 30 zł bo o tyle będziesz miał sprawdzoną

Arek napisz może jaką polecasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to miejsce na takie wywody ale ok.

Czemu nie. Warto polecić coś innego jak to o co ktoś pyta może nie spełnić oczekiwań ;)

Ja mam od Temachem białą i również jest OK, wystarczy do niej sama woda ale...przy mocnym miętoleniu może powodować rozpadanie. Ale używając "z głową" jest OK.

Nie mam porównania do innych więc nie porównuje ale następną kupię innej firmy co by popróbować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam Bilt Hamber soft albo z woda i szamponem albo woda i Spray&Wipe i jest ok, do innych nie mam porównania bo nie używałem ale na carok kosztuje 59zl czyli 10 więcej od tego 3m, przesyłka dla forumowiczów i tak za free i ja bym wybrał ta droższa i nie ryzykował z chinolami, najwyżej wypijesz 2 piwa mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

jako że dziś troszke porządkowałem to dobrałem się do tytułowej glinki 3M zakupionej jakiś czas temu, no więc podziałkowałem na kawałki i jednym poleciałem maskę mojej lali, maska była dwa miesiące temu woskowana FK1000 więc dużo jakoś się nie zasyfiła no ale jednak coś tam było :shock:

No więc glinka jest bardzo plastyczna nie pęka w palcach i jest bardzo klejąca jak ją kiedyś po zakupie wyjołem z foli i wsadziłem do plastikowego pojemnika tak dziś nie mogłem jej za diabła wyciągnąć =)) stąd pomysł na mniejsze działki i do mniejszych pojemników :D

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ją kiedyś po zakupie wyjołem z foli i wsadziłem do plastikowego pojemnika tak dziś nie mogłem jej za diabła wyciągnąć =)) stąd pomysł na mniejsze działki i do mniejszych pojemników :D

ja widziałem patent że przed włożeniem glinki czy do worka czy pojemnika psiknąć ja kilka razy QD i nie powinna się już przyklejać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...