Jump to content

Tenzi Prix


junior74

Recommended Posts


Tenzi.... :-? Jakby to napisać. Miałem ich kilka produktów, nazw nie pamiętam. Być może się zmieniły (bo to było sporo temu) ale:

- do kokpitu średni

- do felg mył

- piana (chyba tenzi truck czy jakoś tak) - sąsiad z garaży jeździ TIRem i umył tym swojego golfinę i było super do czasu wyschnięcia lakieru po spłukaniu. Lakier zrobił się mat :shock: Mówię tu o Golfie 2 w kolorze, niegdyś "wiśniowym".

Kolega z klubu Alfy pracuje w jakiejś firmie co używają Tenzi (ale tylko "mocnej" chemii) i nie dot. samochodów i podobno daje rade. Też jak z nim rozmawiałem mówił że do samochodu kupuje z Tenzi tylko chemię typu - do felg i kołpaków i nic więcej.

Link to comment
Share on other sites

ja osobiście też używam kilku produktów z tenzi np enjee, alux, szampon czy top perfekt jako prespray i nie mam powodów do narzekania. Wspomniany wyżej truck w stężeniu 1:5 używam do mycia części mechanicznych, zawiasów itd ze smarów i innych zanieczyszczeń i daje sobie doskonale radę.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...