Skocz do zawartości

Pozostałość po UC Megsa, czyli czego nie udało sie usunąć


boniu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Przeprowadzałem na Oplu Astrze jakiś czas temu małą koretke

Z daleka nie wyszło to najgorzej, jednak jak sie przyjrzeć z bliska efekt nie jest taki na jaki liczyłem. Pozostało sporo świrli, głębsze rysy (które nie przebiły sie do podkładu) również zostały. Lakier został odświeżony, usunieta została zmatowiona warsta, nabrał blasku, jednak nie jest idealny. Moja praca wykonana była UC Megsa oraz średnimi padami Flexi. Następne auto to będzie renault scenic ( http://clip2net.com/s/2dFts ). Lakier w Scenicu od nowości korekty nie widział, po umyciu i wysuszeniu staje się szorstki, cały jest za pewna 'mgięłką'. Powiedzcie mi czym z tym walczyć? Jakim mleczkiem i padem? Konkrety, konkrety.... :D

Efekt następujący

- Przed

Dołączona grafika

- Po

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stop. Boniu, podpadasz. Po pierwsze, używaj znaczników URL (proszę poprawić wszystkie posty z linkami).

Po drugie:

Konkrety, konkrety...

Konkrety to Ty masz na forum kolego. A, że masz lenia to inna bajka. Był już poruszany temat doboru past i padów, rewolucji od tamtej pory nie było i ten zestaw dalej zrobi robotę. Czytaj, czytaj, czytaj. To jest konkret. Idziesz na łatwiznę i jesteś w gorącej wodzie kąpany, oczekując odpowiedzi chwilę po wysłaniu posta. Więcej pokory, więcej luzu, więcej czytania, mniej gorączkowania. I będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniu, widzę że brak Ci obycia z tematem korekty i się troszkę boisz (to dobrze że jesteś ostrożny).

JJ dobrze prawi słuchaj Go.

A odemnie otrzymujesz następującą poradę.

Zgłoś się do MxNowicki i zakup:

-małą pastę Urban One Step.

-małą pastę Menzerna 2500

-pad Urban Honey cutting

-pad Urban Honey czarny na finish

-pad Urban płaski czarny dla politury/cleanera

Jak zakupisz będę się produkował co jak i czym.

To jest zestaw który da Ci efekty w bezpieczny sposób.

Kup i daj znać w tym wątku a napiszę co jak i z czym.

-pad Urban płaski na cleaner/politurę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...