Skocz do zawartości

Ford Focus


sprinter

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak obiecałem mała relacja z przygotowania Focusa do sprzedaży. Leasing się skończyl więc znajomy będzie się przesiadał na coś innego ;)

Środki użyte:

- do prania presprey Tersus i proszek Karcher

- czyszczenie plastików i pre-wash VP citrus

- Nielsen Finesse

- sprzęt Karcher, pędzle i inne dziwne rzeczy :lol:

A więc zaczynamy:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jak widać "szału ni ma", auto od nowości nie było prane, także troche syfu było :? Ok, wywalamy fotele do garażu, odplamiamy i usuwamy gumę do żucia, po czym zabieramy się za mozolne odkurzanie podłogi, całe szczęście, że jakiś czas temu zamówiłem turboszczotke, dzięki czemu zaoszczędziłem troche czasu :u

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Podsufitka, małe 50/50 :-s

Dołączona grafika

Po wypraniu foteli i podsufitki zabrałem się za plastiki :ymdevil:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po wyczyszczeniu wszystkiego co plastikowe, wyprałem podłogę, na plastiki poleciał Finesse, szyby Blue Window II i wypsikane zapachem leśnym, co by po fajkach za mocno nie waliło. Fotele wlądowały do auta, na dywaniki poszedł Megs Engine Dressing.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ostatnie foty troche słabe, bo już późne popołudnie było. Na koniec szybkie wash&wax, ale mam tylko foty od właścieciela, gdyż na to już mi nie starczyło czasu. Ogólnie pełno smoły, syfu drogowego i osadów z drzew. Citrus pre-wash w połączeniu z końcówką Tenzi Car Max poradziło sobie doskonale, później Prikbort i glina Soft a na koniec tylko Cherry Glaze, opony PB Bold&Brite, felgi umyte Blue Gel, plastiki na zewnątrz FK #317.

Foty z allegru :f

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Thanks for watching 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panie dobrze wyszło :u

Czym usuwałeś gume ?

Pricbort / Ma-Fra Deca Flash dobrze sobie radzą z nią ;)

A podsufitkę czym czyścileś ?

Na koniec szybkie wash&wax, ale mam tylko foty od właścieciela, gdyż na to już mi nie starczyło czasu. Ogólnie pełno smoły, syfu drogowego i osadów z drzew. Citrus pre-wash w połączeniu z końcówką Tenzi Car Max poradziło sobie doskonale, później Prikbort i glina Soft a na koniec tylko Cherry Glaze, opony PB Bold&Brite, felgi umyte Blue Gel, plastiki na zewnątrz FK #317.

Ile Ci zeszło z w/w ?

AB CG dobre jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...