Skocz do zawartości

Nissan Plastidip


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi


Samochód paskuda ale mat wyszedł ładnie. Seba mam nadzieję że się nie obrazisz bo znalazłem kiedyś takie coś na YT. Pomijam język ojczysty ;)

9nlGk-xJPTo

To już pomijam ale mając nawet odpryski od kamienie itp myjąc taka techniką życzę powodzenia, z doświadczenia wiem że folia po takim podejściu też padnie :u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już pomijam ale mając nawet odpryski od kamienie itp myjąc taka techniką życzę powodzenia, z doświadczenia wiem że folia po takim podejściu też padnie :u

Wiem, tylko dorzuciłem bo jak dla mnie i tak sporo wytrzymała, dopiero po dłuższym przytrzymaniu lancy z bliska się poddało.

Jestem ciekaw też trwałości bo na folię jest chyba 10 lat? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:u

Co to za taki fajny sprzęcik boscha ?

U mnie na przodzie PlastiDip narazie trzyma się dobrze już trzeci miesiąc ;) ale jedno ALE przed odpryskami PlastiDip nie uchroni, a nawet przed uderzeniami owadów ...

Jak coś to mogę zrobić jutro jakieś fotki z bliska ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zachowują się klamki, lusterka, elementy ruchome?

To ile wychodzi w UK oczywiście licząc transport i następnie VAT w PL?

Hmm tak to na to nie patrzyłem, mam trochę znajomych w UK i jak coś to ktoś mi to przywiezie

5l. kosztuje około 75 funtów ;)

No tak ale jak mam wystawic FV swojemu kientow to co?

Slawek na twoje pytania odp fotos jutro wieczorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z wnękami? I co ze spryskiwaczami? Nie zalepiły się?

Wszystko dziś zfotografuje do końca bo wczoraj wyjechałem jak chłopaki jeszcze kończyli,

Tom2 nie wiem ile poszło na sam dach ale mim zdaniem z 200-300 setki ale mogę się mylić to dopiero pierwsze auto w naszej karierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytaliscie o zakamarki klamki itp zdjecia zrobione, dzis byla tzw pelna chata tylu ludzi w morde :lol: byl i Piotrek z Car Ok i chyba sie przekonal naocznie do Plastidipa ;)

Zamieszczam kilka nowych foto

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Drzwi i blotnik

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Klamki

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Obserwacje i zdjecia bedziemy zamiszczac na biezaco zeby pokazac jak to wyglada z czasem, natomiast nadal jestem na tak moze za tydzien zdanie zmienie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...