Skocz do zawartości

Nagroda za otwarcie 2000 strony


junior74

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zebrać np.po 10 czy 20 zł i przeznaczyć temu,kto otworzy w dziale Helo aktywni....jako pierwszy 2000 stronę.

Pieniądze wpłaćmy np.na konto do JJ lub Fonnesa potem podali by Oni oficjalnie ile się uzbierało no i przesłali by zwycięzcy a On oficjalnie musiał by kupić sobie zabawki w jednym ze sklepów,które są na naszym forum i pochwalic sie co kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze moi drodzy,

Sytuacja wygląda tak, że mx_nowicki funduje zestaw aplikatorów Urbana oraz 2 gąbki polerskie Urban, zróbmy jeszcze tą zrzutkę po 10zł na dodatkowy prezencik. Suma jaka się uzbiera będzie do wykorzystania przez sohersa w sklepie Mx Nowicki. Czas? Powiedzmy, że zbieramy do wtorku, 2. października, do godziny 23:59. Żeby sohers mógł zamówić i na pierwszy weekend października dostać swoje zabawki.

Proszę zaczynać z listą chętnych do wpłaty, ja każdemu kto się wpiszę wyślę dane do przelewu pieniążków:

1.

2.

3.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się chwale :D

http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka-samochodowa/pielegnacja-na-zewnatrz/szybka-konserwacja-i-czyszczenie/meguiar-s-quik-detailer-srodek-pod-glinke.html

http://www.pielegnowacauto.pl/meguiar-s-torba-na-auto-kosmetyki.html

Wszystko już zamówione ale trzeba było wszystko dogadać i jutro chyba będzie wysłane :)

Powiem wam że dziwnie się czuje bo pierwszy raz spotkała mnie tak miła historia że normalnie nie wiem co powiedzieć 8-} napewno chiałbym za to wszystkim bardzo podziękować :ymhug: MxNowicki za ufundowanie nagród oraz wszystkim kolegom z forum za składkę na nogrody które wybrałem :ymhug:

Podziękowanie także dla JJ który zajął się całym tematem :u

pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuje :) :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...