Skocz do zawartości

[TEST] Autofinesse Mercury Metal Polish & ObliTARate


cz@rek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym przedstawić wam mały teścik dwóch ze stajni Autofinesse.

Dołączona grafikaDołączona grafika

Mercury Metal Polish

opis z strony http://www.EXCEDE.pl

Mercury Metal Polish jest mieszanina delikatnych materiałów ściernych oraz środków czyszczących przeznaczonych do oczyszczania powierzchni chromowanych. Z łatwością usuwa złogi węgla z rur wydechowych oraz inne utlenienia.

A teraz coś ode mnie:

Konsystencja i kolor: Ewidentnie krem Nivea

Zapach: Chemia ale nie drażniąca

ObliTARate

opis z strony http://www.EXCEDE.pl

Oblitarate jest szybko działającym środkiem na bazie nowoczesnych rozpuszczalników, który skutecznie usuwa smołę, klej oraz gumę nie naruszając przy tym lakieu, szkła a nawet plastiku. 

Konsystencja i Kolor: przezroczysta woda

Zapach: tutaj oblitarte zawiódł mnie na całej linii ponieważ to najzwyklejszy na świecie rozpuszczalnik, mimo ze AF słynie z zapachów niektórych ze swoich produktów tu się nie postarało :thumbdown:

A teraz relacja zdjęciowa na pierwszy ogień

Mercury Metal Polish

Pacjent to końcówka mojego starego wydechu założonego jakiś rok temu i nie czyszczonego od chwili założenia, umyty APC

Dołączona grafika

Do wypolerowania kontrolnej połówki użyłem tyle środka

Dołączona grafika

50/50

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Całość

Dołączona grafika

ObliTARate

Pacjent moje zimowe kołpaczki umyte jakieś 2 tyg temu Blue Gelem oraz Attackiem Autolandu

Dołączona grafika

Zaraz po aplikacji

Dołączona grafika

po 30s od aplikacji

Dołączona grafika

po 60s od aplikacji

Dołączona grafika

i ścieramy (te mazy to po prostu roztarta smoła po drugim wytarciu zniknęły)

Dołączona grafika

Podsumowanie:

na pierwszy ogień Mercury bardzo fajny produkt dobrze doczyścił końcówkę wydechy wydaje mi się że przy użyciu wełny stalowej powinien zdziałać jeszcze więcej bo jak narazię polerowałem samą microfibra, co do ObliTARate to trochę sie zawiodłem nie chodzi tu o działanie tego środka bo tu naprawdę jest bardzo dobrze lecz zapachem poprzednio miałem T&G Removera od VP i ten pachniał fajnie cytrusowo trochę za intensywnie ale fajnie więc w tej kwestii panowie z AF mamją jeszcze pole do popisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...