Skocz do zawartości

Priviet wszystkim.


tata_jerzyka

Rekomendowane odpowiedzi

Wygonili mnie co by się witać... No to się witam ;)

Dołączona grafika

Mam na imię Łukasz, 31 wiosen, mieszkam na mazowszu w metropolii Ciechanów. Przejściowo wożę się FSO Matizem, wcześniej BMW 740d e38. Mam nadzieję iż dane mi będzie skorzystać z Waszej wiedzy i oczywiście mi dane będzie moją wiedzą podzielić się z Wami drodzy forumowicze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


e9? Co to za model?

Skoro gadka o temacie moto, to wrzucam moje pozostałe auta:

BMW 325TDS '97r. (najmocniejsze w PL, znane z for):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

TRABANT 1,1 '91r. (swap na 1.6FSI, 160KM)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

BMW 740d '99r.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

FSO Polonez Caro 1.6GLI '96r. Turbo :twisted:

w takim stanie go kupiłem za 1600zł

Dołączona grafika

a w takim stanie nim jeździłem. Dziś może to trącać WT ale proszę pamiętać że ja tego Poloneza wystrugałem kiedy tuning w PL kończył się na naklejce Blaupunkt na tylnej szybie, kołpakami Jacky z giełdy w Słomczynie i obowiązkowo płytą CD na lusterku... Silnik FSO CB, kręciło to 170KM, ogólnie auto nie do zdarcia i zabicia. Jeżeli ktoś mi powie że Polonez to shit to wyśmieję typa publicznie. Albo nigdy nie siedział w Polonezie albo jest kompletnym debilem. Konia z rzędem temu kto pokaże mi za te pieniądze auto wygodniejsze, bezpieczniejsze, mniej awaryjne... Inżynierów z FSO uważam za jednych z bardziej genialnych ludzi w całej branży moto. Mogę wyjaśnić dlaczego...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Fiat Coupe 20VT '99r. 304KM, oficjalny DemoCar firmy TONSIL. Auto gościło na wielu portalach, prasie, TV, min Operacja Tuning.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wybaczcie za ilość zdjęć, mam cichą nadzieję, że moderatorzy nie ukręcą mi jaj za śmietnik jaki tu zrobiłem. Wytrwałym do końca Bóg zapłać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Łukasz.

Ja jestem jeszcze większy emeryt od Ciebie, ale jesli skleroza mi dzisiaj za bardzo nie dokucza to kojarzę Cie z KA z okazji... Trabanta. Bardzo ładnego Trabanta... dobrze pamiętam?

A co najważniejsze : baw sie dobrze, często zaglądaj i wciągaj sie w rodzinkowe życie :)

:ymhug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Łukasz.

Ja jestem jeszcze większy emeryt od Ciebie, ale jesli skleroza mi dzisiaj za bardzo nie dokucza to kojarzę Cie z KA z okazji... Trabanta. Bardzo ładnego Trabanta... dobrze pamiętam?

A co najważniejsze : baw sie dobrze, często zaglądaj i wciągaj sie w rodzinkowe życie :)

:ymhug:

KA? Co to jest bom nie domyślny :ymsmug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś mi powie że Polonez to shit to wyśmieję typa publicznie.

Dla mnie to Tarpan Lux a stworzyli go czerwoni inżynierowie z czerwonego FSO.

Wał silnika podparli w trzech punktach a nie w pięciu a zamiast łańcucha wpakowali gumowy pasek.Zawieszenie z żuka.

Daleko im do prawdziwych inżynierów.To byli czerwoni a oni robili to co ich brat ze wschodu kazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ja tez szanuję twoją pasję do FSO

Przeczytałem dokładnie http://pl.wikipedia.org/wiki/FSO_Polonez historię i dane konstrukcujne.

Jednak moja wiedza nie jest,aż tak płytka ;)

P.S Uczyłem się raczkowac we fiatach,polonezach,ładach,maluchach.Mój ojciec miał Automechanikę i ludzie jak odbierali te auta z polmozbytów to pierzwsze co przyjeżdzali i na kanał.Spradzanie czy jest olej w silniku ,moście,czy wszystkie śruby dokręcone te najważniejsze oczywiście.

Wierz mi,że bardzo często w mostach nie było oleju,z silnika od razu się wylewało jakiś gnój(ludzie kupowali sobie w Pewexie Castrol ten w puszkach i się go wlewało).Zdażało sie,że części w nowych autach były podmieniane na stare.Znam temat od kuchni a nie z książek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...