Skocz do zawartości

GTI mk 2 1987 work in progress


s.martino

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj bede wrzucal fotki z prac nad Golfem. Zaczynamy od tego jak sie prezenuje:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tutaj lekka rdza, ale bardzo powierzchowna, a i tak bedzie malowny

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dziura w dachu :lol:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Bedzie co myc, ale jak znajde cos innego to zmienie

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Serce auta.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Niewiele widac, ale zero rdzy

[/img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/60187_434458179945785_1896683142_n.jpg[/img]

Troche widac nowy alternator

Dołączona grafika

Niestety bez malowania sie nie obejdzie

Dołączona grafika

Dołączona grafika

To jest punkt gdzie najczesciej zaczynaja gnic, ale tu wszystko ok

Dołączona grafika

Progi w idealny stanie

Dołączona grafika

Stan ogolny dobry. Karoserja zdrowa, tylko pare wgniecen na masce po gradobici no i tylek trzeba malowac.

Silnik kreci dobrze ma przecieki oleju spod glowicy, ale to sie da naprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Damian sierpy juz zdjete, jest ok. Tak samo zreszta progi i "dziura" od zapasu. Podloga eleganca, kolor orginalny w bd. stanie. Jak na 25 lat to nie moge narzekac. Zero rdzy. A elementy pomalowane na czrno typu chlodnica, drazki, dzwignie itp. sa w naprawde dobrym stanie. Byl ze mna mechanik to ogladac, auto ma 74000km i on mowi ze to prawda, wedlug niego ma napewno mniej niz 100.000km. A nikt by sie nie bawil zeby z 100.000 na 74000 przesuwac, w tak stary aucie nie ma sesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin gratuluję zakupu :u

Miałem przygodę z identycznym nawet ten sam kolor :o

Mianowicie jak weszliśmy do Uni to jak kazdy musiałem sprowadzić wóz na handel.Mam kolegę Niemca w Norymbergii i pojechałem w ciemno autobusem bo niemiec to znajdzie szybko i sie dogada.Oczywiście jechałem po golfa II w czterech drzwiach bo najlepszy do handlu.

Po dwoch dniach szukania(k...a nie wiedzialem,że tak ciężko tam auto znależć) jest właśnie taki jak twój.Kupłem za 500euro.

Matko jak szedł po autostradzie 170 trzymał cały czas.Przyjechałem do Krakowa gość mnie wypatrzył,że na niemieckich blachach zatrzymał i w ten sam dzień kupił.

Teraz jak widze twojego to żałuję,że sprzedałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w orginale zostaje, tylko alu wloze, juz mam na oku ATS CUP :u

Zostawiam w orgi z dwoch powodow 1 bo ak mi sie podoba 2 bo jak czas sprzedac to kazdy chce orgi na przerobki, i wlasnie takie maja najwieksza wartosc...

ATS CUP??? kurcze to juz lepiej wrzucic estorile albo le castelett jezeli chcesz ori (nawet mam takowe 14 do oddania za dobre pieniadze) te fele sa kute i wytrzymałe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Makaroni, gratuluje Ci jako młodszy brat GTI :u

Mimo, że swojego też będę dłubał to już Ci zazdroszczę i trzymam kciuki - całym sobą jestem z Tobą :lol: :u

Oczywiście czekam na aktualizację tematu, gdzieś tu się subskrybowało.. 8-}

ps.

Co będziesz malował? Tylko tyłek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w orginale zostaje, tylko alu wloze, juz mam na oku ATS CUP :u

Zostawiam w orgi z dwoch powodow 1 bo ak mi sie podoba 2 bo jak czas sprzedac to kazdy chce orgi na przerobki, i wlasnie takie maja najwieksza wartosc...

ATS CUP??? kurcze to juz lepiej wrzucic estorile albo le castelett jezeli chcesz ori (nawet mam takowe 14 do oddania za dobre pieniadze) te fele sa kute i wytrzymałe ;)

Mihoo pisz na pw co i za ile, moze sie dogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e taam porsche C2 albo gullideckel o wiele lepsze będą :D

Napewno dobrze by się komponowały..ale dystanse i napewno spore obniżenie samochodu + naciąg.

Jeśli ma to być w miarę ori to szukaj Sebring.. fela ori z vw wersji g60.

Miałem kiedyś:

Dołączona grafika

Są nawet do sprzedania na jednym forum - tylko że brak jednego dekla (nie moje więc to nie jest reklama:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu




×
×
  • Dodaj nową pozycję...