Skocz do zawartości

4nano Dirt Eliminator


KEIL1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Przystąpiłem do testu gąbki 4nano trochę z uśmiechem na twarzy i niedowierzaniem w jej skuteczność, miałem też cichą nadzieje, że efekty będą gorsze niż na filmie producenta-inna kwestia, że jest to mój pierwszy kontakt z tego typu produktem.

Do testu wykorzystałem:

-Gąbkę 4nano Dirt Eliminator

-Wiadro czystej wody

-Dwie Stalowe felgi dostawczego jumpera mające niecałe 6 lat oraz 286tyś przebiegu i na pewno sporo klocków hamulcowych za sobą :)

do tego na pewno nigdy niczym nie zabezpieczone i nie umyte jak należy a umyte w ogóle to pewnie z pół roku temu.

Opis

-Zamoczenie gąbki w wiadrze w trakcie wyciągania lekkie przyciśnięcie do ścianki bocznej aby usunąć nadmiar wody

-Delikatne przecieranie po feldze praktycznie bez nacisku

-Wypłukanie gąbki

takie z 2-3 cykle, efekt na zdjęciach praktycznie po pierwszym już taki reszta to "drobne poprawki", akcja na 2 może 4 minuty na koło

Ja jestem w sporym szoku co potrafi ta mała niepozorna gąbeczka przy użyciu tylko wody, dodając do tego całkiem rozsądną cenę przy kilku sztukach wydaje się być produktem "must have"-zastosowanie w garażu lub domu zawsze się znajdzie być może nie koniecznie felgi jeśli zabezpieczone myjemy "ciśnieniem"; lub tak lubianym bilberry + pędzel :)

Gąbka po teście wygląda słabo ale postaram się coś trudnego jeszcze "przetrzeć"

Felga nr1

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Felga nr2

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dziękuje firmie 4nano za możliwość otrzymania gąbeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 1 miesiąc temu...

Witam,

test magicznej gąbeczki spod znaku 4nano.Czyli ile magii w magicznej gąbeczce?

Przez producenta przedstawiany jako gąbka,która niczego się nie boi,a potrzebuje tylko wody.

Do prawda? 8-)

Zaraz to sprawdzimy ;) Do testu posłużyła przednia felga z Opla Zafiry B po 141kkm, nie mycia od środka,niby nic specjalnego,smaczku jednak dodaje fakt,że auto ma tylko jedne felgi,a w swojej karierze zjadło 3komplety(tydzień temu założony 4ty) :mrgreen: najszybsza we wsi i okolicy :D

Żeby zobrazować z czym mamy do czynienia

Dołączona grafika

Że tak powiem,wali gruzem :D

No to dawajcie to to,rękawice naciągnięte i ogień.

Zgodnie z zaleceniem przyciskana do ścianki,bez wykręcania.

Pełen sceptycyzmu zaczynam machać po feldze i...bez kitu coś bierze :P

Dołączona grafika

Pomachałem, pomachałem,jak dla mnie efekt zadowalający jedynie nie poradziło sobie z tym Dołączona grafika

Ale to już sprawka dla prixa

Dołączona grafika

Zakończyłem na tym etapie,gdybym miał samochód cały czas pod ręką wyglądało to by inaczej,ale jak czas goni,to miałem wybór,ogarnąć i zawoskować samochód,czy odgruzować felgi.Wybór był oczywisty,będzie wiosna,będzie korekta i relacja 8-)

Zrobiłem 3pozostałe felgi z zewnątrz do tego chlapacze i hokej pod zderzakiem,dało to w kość znacznie gąbeczce,ale jeszcze to nie było jej ostatnie słowo.

Ogólnie moim zdaniem gąbeczka spełniła swoją rolę :u

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...