Skocz do zawartości

BMW 328i


s.martino

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma za duzo co pokazywac, bo auto praktycznie nowe z DE przyjechalo. Bylo mycie i sredni polish.

Mycie:

Citrus prewasch VP

Mac 124

Concetrated schampoo VP

Kola:

Bilberry VP

Purple rain AB

Polish:

Monello mezzo

Pad:

Urban i LC pomaranczowe

LSP:

Classic Gloss VP

Tak jak wjechalo:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Startujemy, na poczatek felgi

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Prewash

Dołączona grafika

Pedzelek

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Gabka i dwa wiadra

Dołączona grafika

Glinka soft, jeszcze nazwy dla nie nie znalazlem....myslalem super, mega, quartz, nano, micro, macro, kosmiczna glinka z 6 € :lol:

Dołączona grafika

Z flexa az sie dymi

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Smarujemy

Dołączona grafika

Usuwamy

Dołączona grafika

A tak wyszlo

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ogulnie to nie ma czym sie czwalic, taki szybki wash&wax. Do tego dzionek bez slonca to i gloss nie bardzo widac.

Ale jeste zadowolony, bo bedzie czesto z ta ( i innymi ) BMW gosc wpadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No, tak jak pisałeś Wash&Wax, ale jest dobrze :)

Tylko tą naklejkę mogłeś odkleić z przedniego zderzaka ;)

Ta gąbka z VP fajna ?

PS. Ale ściana na 1szy zdjęciu nie wygląda ciekawie :?

Naklejki odkleic nie mozna, klient zabronil, Gabka z VP, tylko tej uzywam, nie lubie rekawic

P.S. o scianach to nic nie mow, bo mnie cos trafi, nad nowa kwatera sie rozgladam

Martino, włosy hodujesz? ;))

Parę słów o nowym wosku VP?

Niema czasu do fryzjera pujsc, taki mam zapierXXl. Wosk smierdzi jak colli, latwo sie daje i usuwa, za ta cene warto miec, Ladnie kropelkuje, co do tralosci to jeszcze nie wiem, bo nie testowalem

ten dressing na oponach to tak się dziwnie odbija czy jakoś nierówno leży - bo jakieś plamy widzę.

Nie to jeszcze resztki wody, dressingu na oponach nie bylo, ba auto jest na testach ( stad ta naklejka) i Good Year nie pozwolil nic na opony polozycz, no i "wlascicielowi" tez sie dressingi nie podobaja...a klient nasz pan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałem pytać o dressing na oponach.

Nówka auto to też wygląd się dużo nie zmienił, good job :u

Tak swoją drogą podoba mi się ta nowa 3, lecz szkoda, że to początek gdzie 328i nie oznacza wolnossącej 6cylindrówki, której dźwięk rozpoznawało się z daleka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr nie wiem o jaka tradycyjna zolta ci chodzi, ale ta od VP jest Ok. Lubie ja bo jakos tak dobrze mi szampon "przytrzymuje" i dobrze sie slizga. Wczesniej urzywalem rekawic z welny ale to nie dla mnie. Z innych gabek to mam porownanie do Dodo, tez dobry sprzet, nie czulem wielkiej roznicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, dzięki za podpowiedź :) No i przypuszczam, że nie będzie się rwać jak te marketowe po dyszce, potrafią po paru myciach już być w strzępach. Dodana do listy zakupów ;)

Martino, te duże żółte to chodziło mi o takie najbardziej klasyczne, standardowe gąbki do auta ;) EOT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...