Skocz do zawartości

autosmart reglaze - czy to dobre jest?


detailer1

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

juz kiedys mowilem ze mialbym chec na ten qickdetailer,

dopiero w tym sezonie skonczyl mi sie QD+ wiec mysle o zakupie

tym razem wlasnie autosmart reglaze...

jest to rzekomo koncentrat - z 1l za 100zl moge miec 10l quickdetaiera...

ktos ma doswiadczenie z tym wynalazkiem?

http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/autosmart-reglaze-1l.html

lepsze to od PB QD+ ???

 Notatka moderatora
 

kolego moderatorze... no jest , co zrobilem zle?

 Notatka moderatora
 Jest bo go wstawiłem. 

aaaa, to dziekuje... i bede pamietal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


drugi raz wkleilem zapytanie o reglaze na kosmetykaaut.pl i co???

i znowu zostal wykasowany temat, nawet nie ma sladu w koszu, ani zadnych komentarzy moderatorow

zajebiste to forum kosmetykaaut.pl - blahaaha... najgorze ze biedni internauci nie wiedza co jest grane...

tam sie wciska po prostu towar sponsorow, jakikolwiek temat z pytaniem o cos innego jest kasowany bez sladu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wklejaj tam ;)

Mówię Ci żebyś poczytał na detailing world. Ogólnie chwalony QD choć opinie są podzielone. Podobno nie daje efektu jak np. Finish Kare ale nie jest zły. Jedni piszą że nadaje się do bieżącej ochrony i do glinki, drudzy używają zamiast herbaty ;)

Ile ludzi tyle opinii i dlatego jak nie jesteś pewien to kup mniejszą butlę. Jak nie podejdzie Ci to mniejsza strata.

Jak dla mnie to QD Smart Waxa, Finish Kare, Megsa Ultimate Quik Detailer , i ostatnio pozytywy słyszałem o Chemical Guys V7 Hybrid - i do niego się zbieram jak mi się pokończą te co mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienionego przez Ciebie produktu nie znam. Jeśli byłbyś zainteresowany innymi tanimi QD w formie koncentratu do rozcieńczania to polecam :-bd :

-DG 931 (lub 932 większe opakowanie)- szampon typu rinseless w rozcieńczeniu 90 ml na 470 ml robi jako QD i zostawia jakieś zabezpieczenie,

-Valet Pro Citrus Bling- (500 ml lub 5 l)- szybki wosk, a QD w rozcieńczeniu 1:3 do 1:5.

Oba mam i są bardzo w porządku biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny.

A co do Autosmart Reglaze napisz na PM do SJake-a, albo na mail-a PolishAngel z zapytaniem o ten produkt. Na pewno Ci pomoże :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkt jest faktycznie mocno skoncentrowany.

Ja dotychczas używałem w stężeniu 50ml na 500ml wody i idealnie nadaje się pod glinkę lub innych prac w których QD jest niezbędny. Poślizg jest ok, a nawet zaschnięty nie sprawia kłopotów z dopłukaniem. Nie zawiera rozpuszalników, ani superdoładowywaczy wosków. Z waterspotami radzi sobie średnio (no znam lepsze) nie ma problemów z docieraniem itp.

Zapach - pachnie przyjemnie.

Czy lepszy od PB QD+...? jeśli liczysz na podbicie wosku lub coś w tym stylu to musiałbyś wzmocnić stężenie Reglaze, bo będzie ono słabsze niż w przypadku QD od PB. Dotarcie - wygrywa REGLAZE, zapach - moim zdaniem reglaze, chociaż nos nosowi nie równy. Waterspoty - tutaj lepszy może okazać się PB (chyba, że wzmocni sie koncentrat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to QD Smart Waxa, Finish Kare, Megsa Ultimate Quik Detailer , i ostatnio pozytywy słyszałem o Chemical Guys V7 Hybrid - i do niego się zbieram jak mi się pokończą te co mam ;)

marcin.... a tym wytypowales QDetailery od najlepszego do najslabszego (twoje testy) i czy miales okazje z PB QD+ robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin.... a tym wytypowales QDetailery od najlepszego do najslabszego (twoje testy) i czy miales okazje z PB QD+ robic?

Wszystkie używałem i nie potrafiłbym powiedzieć który najlepszy. Wszystkie są OK. QD od SNB jeszcze bym dorzucił bo bardzo przyjemnie się używało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...