Skocz do zawartości

Witam


Piotrek7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przepraszam że się od razu nie przywitałem ale nie mam takiego zwyczaju na forach, bo go do końca nie rozumiem... ale nie pojmuję też wyjazdów integracyjnych w firmach czy wigilii zakładowej/uczelnianej/szkolnej, więc jestem dziwny człowiek. W ramach motoryzacyjnych interesuję się głównie motoryzacją z lat 70/80 oraz polską myślą techniczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witamy na forum,

Skąd do Nas przybywasz Piotrze?

przepraszam że się od razu nie przywitałem ale nie mam takiego zwyczaju na forach

Wypadałoby wiedzieć z kim piszemy po drugiej stronie. Nazywasz to forumowym zwyczajem, ja - dobrym wychowaniem. Poza tym każdy nowy użytkownik jest zobligowany do przywitania gdyż wymaga tego regulamin forum.

Pozdrawiam :-h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alkohol łączy wszystkie te spotkania co wymieniłeś, plus integracja :u człowiek z natury jest istotą stadną

No widzisz, ja mam podejście chłodno-profesjonalne. A spożywania alkoholu praktycznie zaniechałem bo szkodzi na mózg.

Nie rozumiem polskiej myśli technicznej z lat 70/80 to może mnie troche przekonasz

Do usług. Mogę opowiedzieć o prototypach z FSO, komputerach Karpińskiego, powstaniu firmy Commodore, podać specyfikację techniczną rajdówek z Żerania, programie rakietowym Meteor, troszkę o samolotach ale niewiele, na tym polu moja wiedza ogranicza się głównie do tego że wiem że w 60tym bodaj roku zbudowaliśmy myśliwiec naddźwiękowy ale projekt został zablokowany z bliżej nieokreślonych przyczyn.

Co 'pieścisz' na codzień? Może nawet pokusisz się o zdjęcia, bo jak wszyscy wiedzą bez nich się nie liczy...

Przykro mi ale nie zajmuję się detailingiem, ostatnio głównie psułem samochód, np. uszkodziłem satelitę dyferencjału na KJSie. Na forum trafiłem przez przypadek bo zauważyłem temat o Polonezie. Ale samochód staram się utrzymywać w stanie ładnym i schludnym, przeraża mnie bliskie spojrzenie na karoserie ciężko używanych rajdówek. Ogólnie rozumiem detailing ale osobiście jestem zwolennikiem sportowego użytku samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie śmigam bo mnie to trochę przerosło finansowo ,a zająłem się innym hobby które też okazało się kosztowne. A do KJSów bym chciał sobie zbudować osobne auto, wzmocnione jak należy bo seryjne prędzej czy później się rozlatuje- zgrzewy pękąją itp.

Jeżdżę oczywiście Polonezem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...