Skocz do zawartości

Passek


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Jakos tak wyszlo, ze moja mlodziez w pracy dostala podwyzke i co nowsze autko na kredyt pyk :) ta dzisiejsza mlodziez rozpuszczona :D

Wiec tak

Pacjent Passek dosc zadbany ale pare rysow sie znajdalo.

Mycie wiadomo pisac nie bede :mrgreen:

Korekta lakieru hmmm niech go diabel strzeli wiele kabinacji S02+niebieski S10+niebieski S10 + bialy itd itp a jak wyszlo na koniec to S17 + welna i jest dobrze, jeszcze nie skonczony i mysle ze na koniec poloze dla mlodego Zymöla

Ponizej kilka fotos

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

To nie wiem skad, wyglada troche jak slady po psich pazurach moze jakis pies cpacz kolo wlewu paliwa :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na masce slady albo po jakiejs torbie lub pilce

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dach tez caly w dziwnych sladach

Dołączona grafika

Troszke powalczylem z dachem i tymi rysami obok wlewu paliwa i chyba cus bedzie z tego VAG-a

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A te slady to juz nie wiem po czym :x

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A teraz wyglada tak

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jutro ciag dalszy korekty i woskowanie mam nadzieje :ugeek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najpierw próbuje się mniej drastycznymi metodami ale jak nie dają rezultatu to idzie w ruch wełna

Niby zgodnie z zasadami sztuki ale:

wiele kabinacji S02+niebieski S10+niebieski S10 + bialy itp itd

skoro jedna, dwie kombinacje nie pomogły to dlaczego kombinowałeś dalej???

Wynika z tego, że wełniak to ostateczna ostateczność a później to już tylko papier :roll:

Kurczę, ta robota wymaga jednak duuuuużej cierpliwości :)

Ehhhh....... ktoś napisał: "dużo czytam na forach i dużo się uczę...." ;)

ja też czytam i się uczę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniak jest niezły, należy też pamiętać, by mieć więcej niż jeden, bo można z nim łączyć różne pasty.

Ja się z racji jednoskładnikowego twardego lakieru na Oplu wyżywam wełniakiem, ale idę dalej w stronę Abralon 4000.

Natomiast sam wełniak ma bardzo dużą tendenscje do swirlsowania co przekłada się potem na ogrom pracy wyciągania lakieru po samym wełniaku.

Jest to po prostu dobre, ale specyficzne narzędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laleczka! 8-)

Seba, pytanie odnośnie mycia silnika:

Zakrywałeś elektrykę czy poprostu nie szalałeś z wodą? Jakoś nie mogę się przemóc, żeby wkroczyć z akcją do komory.. :roll:

Przed myciem nakladam SaS olja cos podobnego do WD40 na elektryke i delikatnie woda ale zawsze ciepla i jakos sobie radze nie miewam problemow z silnikami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myłem i diesela w mondku i Pb w volviaku. Trochę się kontrolki poswieciły ale zgasły :lol:

heheheheheh jak po hamowni :P jak ktos jest pierwszy raz to ma stresa bo po hamowaniu cała choinka sie pali na desce :P :P :P

Sebasiu jak zwykle pięknie coraz bardziej mnie wkręca ten "Muchozol" żeby sobie zakupić :P weź go do PL zrobię sobie na jednym panelu sprawdzę czy warto :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myłem i diesela w mondku i Pb w volviaku. Trochę się kontrolki poswieciły ale zgasły :lol:

heheheheheh jak po hamowni :P jak ktos jest pierwszy raz to ma stresa bo po hamowaniu cała choinka sie pali na desce :P :P :P

Sebasiu jak zwykle pięknie coraz bardziej mnie wkręca ten "Muchozol" żeby sobie zakupić :P weź go do PL zrobię sobie na jednym panelu sprawdzę czy warto :twisted:

Wezme bo niebieska Aplina bedzie nim robiona :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...