Skocz do zawartości

system polerowania eXtreme-Plus (X-P)


Rekomendowane odpowiedzi


Kilka ciekawostek z Waszej strony:

głębokie rysy pod wpływem profesjonalnych środków polerowania i temperatury rozgrzanego lakieru lutują się.

:lol:

Opis detailingu wnętrza w którym wykazuje się, że główna różnica pomiędzy detailingiem a zwykłym czyszczeniem to liczba użytych środków też pozostawia wiele do życzenia.

Ciekaw jestem co reszta Forumowiczów sądzi na ten temat i niecierpliwie czekam na relację z testu. Liczę na bardziej profesjonalne podejście do testu niż do opisów na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich - i amatorów i "ekspertów". Widzę że temat wzbódził zainteresowanie - bardzo to nas czieszy :D Cierpliwości Panowie! System działa i to bardzo skutecznie. Końcowy efekt będzie przedstawiony, proszę poczekać. Mam nadzieje że zadżiwi wszystkich i będą pytania :ymhug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z DreamCar dziękuję za poprawienie humoru :u

Rozumiem, że początki nie są łatwe, ale LITOŚCI :shock: kto redagował te wszystkie opisy na Waszej stronie? Puszczacie to w sieć, a poziom językowy jest jak u średnio rozgarniętego pierwszaka :roll:

Pozwoliłem sobie zacytować najlepsze fragmenty 8-)

NIESIEMY całkowitą ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA

JAKOŚĆ swojej pracy, dając Klientowi pisemną

gwarancje, oraz opis wykonanej pracy.

Maksymalnie do procesu czyszczenia dołącza się odkurzacz piorący ze środkami chemicznymi rozpuszczającymi się w wodzie. W 90% przypadków po chemicznym czyszczeniu salonu pozostaje trwały i nieprzyjemny zapach chemii, który za zwyczaj wjada się w materiał z którego jest zrobiony element wnętrza samochodu i na długi czas przeszkadza właścicielowi auta

Nie jest profesjonalne stosować jeden i ten sam środek do czyszczenia wszystkich elementów, które znajdują się w salonie waszego auta.

Do likwidacji nieprzyjemnych zapachów stosuje się specjalne neutralizatory. Dla zrobienia przyjemnego zapachu – amortyzatory.

Zabezpieczymy lakier twardym woskiem z dużą zawartością naturalnego wosku brazylijskiego drzewa carnauba.

Zapytajcie: czy przeprowadza się oczyszczanie lakieru za pomocą glinkowania (ta procedura na 100% usuwa absolutnie wszystkie twarde wstawki w lakier i żywice)

„Hologramy” – to wynik nie jakościowego polerowania, przejawiające się przez kilka myć.

zwyczajna "polerka" trwająca 5-6 godzin powoduje spiłowanie lakieru do głębi rys. Dzije się to dlatego że są wykorzystywane ambrozyjne materiały. Profesjonalne polerowanie zajmuje nie mniej niż 8-12 godzin, głębokie rysy pod wpływem profesjonalnych środków polerowania i temperatury rozgrzanego lakieru lutują się.

Wszyscy wiemy jak długotrwała i wydatna jest naprawa blacharska (czasami trzeba czekać 3-4 tygodnie). Mało tego że farba morze różnić się odcieniem, to jeszcze samo farbowanie samochodu, nawet z idealnie dobraną farbą, może nie być jakościowe (pył, zacieki lakieru, osadzanie się podkładu). Farbowanie elementu karoserii nie jest tanią „przyjemnością”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minetoo z jednym sie zgodze, ze tak jak to opisali to nawet ja tak zle po Polsku bym nie potrafil :lol:

amrtyzatory do zapachu, to nie wiem jak to rozumiec...ale zgodzisz sie ze mna ze wytlumaczuc w prosty sposob co to jest "detailing" to nie takie proste.

P.S. JJ przenies, bo ciekawy temat sie robi a tu zasmiecamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...