Skocz do zawartości

Angelwax Body Wax


GracjanS4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Dzięki uprzejmości MrCleanera, mogłem przetestować nowość na rynku jeśli chodzi o woski a mianowicie – Angelwax Body Wax.

Kilka słów o samym wosku…

„Angelwax Body Wax to główny wosk szkockiego producenta wysokiej klasy kosmetyków samochodowych - Angelwax. Body Wax, podobnie jak wszystkie ich woski, produkowany jest ręcznie. Do jego produkcji wykorzystywane są jedynie najwyższej klasy naturalnie występujące woski i olejki, co sprawia że nadaje on lakierom niesamowity wet look, głębię oraz wysoki połysk połączony z wyjątkową trwałością, nawet do ponad 6 miesięcy.

Body Wax jest twardym woskiem, dzięki czemu wymaga on jedynie nałożenia bardzo cienkiej warstwy dla zapewnienia niesamowitej trwałości zabezpieczenia. Dla jeszcze lepszego efektu zalecane jest nałożenie dwóch warstw.

Każdy wosk jest ręcznie rozlewany w małych partiach, aby zapewnić odbiorcy najwyższej klasy produkt, zawsze tej samej - najwyższej jakości.

Wosk ten stał się ulubionym produktem zarówno amatorów jak i profesjonalnych detailerów na całym świecie, ponieważ oferuje on w niewygórowanej cenie najwyższą jakość, dostępną do tej pory jedynie w najdroższych produktach.”

Pojemność: 100ml

Winny całego zamieszania…

Dołączona grafika

Pacjentem było moje auto … Umyte wcześniej szamponem Angelwax Superior Automotive Shampoo…

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Lakier pod wosk przygotowałem cleanerem Dodo Juice Lime Prime na miękkim padzie Urbana przy użyciu maszyny DA…

Dołączona grafika

Angelwax-a postanowiłem porównać z innymi woskami, wybór padł na PoorBoys Nattys Blue, Collinite 476s, FInishKare 1000p.

Maska podzielona na 4 cześci, od prawej: PB Nattys Blue, Angelwax Body Wax, Collinite 476s. FinishKare 1000p…

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na reszcie auta też pokombinowałem, więc tak:

-lewy błotnik przód – Angelwax

- lewe drzwi przód – FK 1000p

- lewe drzwi tył – Nattys Blue

- lewy błotnik tył - Colli

- prawy błotnik przód – Nattys Blue

- prawe drzwi przód – Colli

- prawe drzwi tył – FK 1000p

- prawy błotnik tył – Angelwax

- dach – Angelwax

- bagażnik – Angelwax

- zderzak tył – Colli

- zderzak przód – FK 1000p

- lusterka – Angelwax

Fotki po woskowaniu:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na koniec kropelki - woda z atomizera:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na koniec kilka słów na temat aplikacji, nakładanie wosku to czysta przyjemność, tak samo ścieranie, jeśli jeszcze weźmiemy pod uwagę bardzo przyjemny bananowy zapach woskowanie może nie mieć końca ;)

Test, będę starał się uaktualniać jak tylko to będzie możliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem, że cleaner poszedł na całe auto, pod wszystkie woski?

Bardzo fajny pomysł na test, jestem ciekaw wyników w skali 2-3 miesięcy (pewnie jak 3/4 polskiej sceny detailingu =)) )

Byłbym zapomniał, kropelek tak dużo, że prawie tafla zaraz by była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że cleaner poszedł na całe auto, pod wszystkie woski?

Bardzo fajny pomysł na test, jestem ciekaw wyników w skali 2-3 miesięcy (pewnie jak 3/4 polskiej sceny detailingu =)) )

Byłbym zapomniał, kropelek tak dużo, że prawie tafla zaraz by była

Oczywiście, cleaner poszedł na całe auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...