Skocz do zawartości

Kalendarz DC.pl


JJ.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Dawno temu w głowie kolegi szeklesa zrodził się pomysł utworzenia forumowego kalendarza. Pomysł interesujący, tym bardziej, że ów jegomość zajmuje się takimi sprawami, od projektu do realizacji. Krótkie pytanie do Was, drodzy forumowicze, czy chcielibyście podjąć taki temat?

Na zachętę proponuje wrzucić przykłady które dostałem parę dni temu na maila, spodobają się Wam.. 8-) :u

Fajnie by było poznać szczegóły takiej imprezy, wtedy większe grono osób mogłoby się wypowiedzieć.

Szekles, wątek jest Twój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no pomysł nie głupi i na czasie bo w sumie niedługo będzie nowy rok, tylko zastanawia mnie jakiego typu były by zdjęcia przy danym miesiącu i czy tylko same zdjęcia, bo na przykład można by w miesiącu kwietniu wstawić mały poradnik jak odświeżyć auto po zimie, analogicznie w listopadzie jak zabezpieczyć auto na zimę, kilka stron mogły by zamówić po opłaceniu jakiegoś "myta" u moderatora sklepy które się reklamują na forum, zawsze dodatkowa reklama się przyda, tak wiec pomysł ciekawy tylko zależy od tego jakie będą pomysły odnośnie całego wyglądu kalendarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak JJ będzie robił to będą tylko cycki i %% w kalendarzu :ymdevil:

JJ ja jestem za. Pomysł :u

Właśnie mi się przypomniało że miałem do Ciebie w piątek przed spotem dzwonić żebyś mi naklejki DC wziął do Łodzi...skleroza nie boli...stary już chyba jestem x_x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak JJ będzie robił to będą tylko cycki i %% w kalendarzu

Już mi parę razy zarzucono, że w Grocie nie ma kalendarza z cyckami :lol:

tylko zastanawia mnie jakiego typu były by zdjęcia przy danym miesiącu i czy tylko same zdjęcia

Z przykładów widziałem, że byłyby to zdjęcia w danym miesiącu. Nie wiem czy udałoby się wyrobić z poradnikami, wszak najlepiej takie teksty tworzyć przy sprzyjającej porze roku. A jeśli chcemy mieć kalendarz na 2013r., trzeba działać szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;)

Fajnie, że jest pozytywny odzew w temacie... i dobrze :u , bo tego typu kalendarz to taki must have w gamie gadżetów klubowych...

Kilka faktów dotyczących kalendarza:

- A4

- 13 stron

- papier kredowy 250g/m2

- całość spięta spiralą

- cena 33zł/szt +7zł wysyłka (polecony priorytet w bąbelkach) może być odbiór osobisty lub wysyłka zbiorcza.

Gdy kalendarz będzie ju z gotowy (wszystkie strony będą pokazane w temacie) będziemy zbierać pieniądze (wpłaty na konto do JJ), potem cała kwota leci do mnie i ja zamawiam konkretną liczbę kalendarzy.

Razem z przelewem JJ wysyła do mnie listę z adresami.

Po odbiorze kalendarzy wysyłam je do Was.

Format A4 - 210x297mm czyli 3500x2480pix ,a więc w przypadku jednego dużego zdjęcia na stronę, jego rozmiar musi być jak największy, czyli wszelkie 640x480 odpada :lol:

W przypadku 3 zdjęć już mogą być mniejsze, ale generalnie potrzebne są możliwie największe.

Trzeba założyć osobny temat do wklejania zdjęć.

Jeśli chodzi o pomysły to jest tutaj oczywiście pełna dowolność, nie ogranicza nas żaden szablon narzucony przez kogoś. Jak będzie wyglądał i co będzie zawierał kalendarz DC można ustalić wspólnie w tym temacie.

Żeby wszystko przebiegało sprawnie i szybko trzeba pewne szczegóły ustalić itd itp.

1. zakładamy osobny temat do wklejania zdjęć (miniatury - duże rozmiary na maila JJ)

2. decydujemy jakiego typu zdjęcia mają być w kalendarzu - foto aut czy foto z prac

3. jest 12/24/36 miejsc w kalendarzu (1/2/3 foto na stronę), trzeba zdecydować, które zgłoszone zdjęcia mają się tam znaleźć (decyduje administracja/ankieta/...)

4. czy oprócz typowego kalendarium mają być zaznaczone święta, szczególne dla klubu daty itd

5. same foty czy jeszcze jakiś poradnik

6. 14 strona - logo sklepów/sponsorów może będą chętni wesprzeć klub jakąś opłatą (Tommy :u )

7. można zrobić limitowaną edycję No.1, 2, 3 wylosować wśród userów

8. można zrobić wersję specjalną i wystawić na allegro, nadwyżka z licytacji dla DC (np.zwycięzca ma swoje logo na okładce)

Niżej 2 przykłady, zdjęcia tylko pożyczone na potrzeby przykładu (nie gniewaj się Gracjan ;) )

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zachęcam do dyskusji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że tu nie chodzi o fotki jak w folderach dealerów samochodów...

Oczywiście jak kto woli, jednak to do mnie nie przemawia takie jest tylko moje zdanie ;)

Pełen luz ;)

Ja uważam że jak chce kalendarz z profi zdjęciami, wszystko kupa czasu szykowana itd to idę do marketu i kupuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale te fotki mogły by być bardziej artystyczne o co niestety trudno bo nie każdy z nas interesuje się fotografią i nie dysponuje dobrym sprzętem. Ja bym tego nie kupił niestety.

Wydaje mi się że tu nie chodzi o fotki jak w folderach dealerów samochodów...

Otóż.

Bawimy się.

Wiadomo bez jakiś lip ale... ;)

Jasne, że najlepiej by było mieć fantastyczne zdjęcia, ale myślę, że trzeba do tego podejść z lekkim przymrużeniem oka, jak kolega wspomniał "bawimy się" :ymhug:

Żeby było na święta to już trzeba powoli zaczynać rozkręcać temat.

Wysyłam do JJ pw.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...