Skocz do zawartości

Valet Pro Advance


s.martino

Rekomendowane odpowiedzi


Fajny teścik :u. Widać, że nie jesteś fanem pianownic :lol: i używasz takie produkty tylko z opryskiwacza. Sam tak czasami robię, i wysnułem wniosek, że takie aplikowanie APC, Pre-Wash-ów i innych pianek jest praktycznie tak samo efektywne jak w postaci piany, a przy tym jest to szybsze, bo nie trzeba czekać aż tak długo na zadziałanie tych pian. Jedyne co przemawia na korzyść pianowania to trochę większa ekonomiczność takich rozwiązać. Po jakim czasie opłukałeś auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dav mysle ze mowisz o ph neutral snow foam. Jedna z gorszych jaka probowalem. Nic nie myje a do tego jak ponizej 5°C spadnie to sie kisiel robi. Moga uczciwie powiedziec ze jej nikomu nie polecam, na chyba ze myjesz auto co 2-3 dni. Taka ciekawostko do VP PH neutral. Uzywam jej 50-50 z apc, wtedy w miare daje sobie rade. Advance to inna polka, ale cena troche zniecheca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego bardziej ekonomiczne? Przeciesz w takich samych proporcjach idzie.

Zgadza się- idzie to w takich samych proporcjach, lecz ja przeważnie korzystam z ręcznych pianownic (typu Gloria FM10) i po prostu jestem w stanie cieniutką pianką oblecieć samochód mniej obficie niż opryskiwaczem (mniej mi schodzi roztworu) ;). Nie jest to duża różnica, a z opryskiwacza mi trochę więcej tego środka idzie, bo nie widzę dobrze, gdzie już go nałożyłem a gdzie nie (pianę lepiej widać).

Ta Advance jest lepsza od Magi Foam? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego bardziej ekonomiczne? Przeciesz w takich samych proporcjach idzie.

Zgadza się- idzie to w takich samych proporcjach, lecz ja przeważnie korzystam z ręcznych pianownic (typu Gloria FM10) i po prostu jestem w stanie cieniutką pianką oblecieć samochód mniej obficie niż opryskiwaczem (mniej mi schodzi roztworu) ;). Nie jest to duża różnica, a z opryskiwacza mi trochę więcej tego środka idzie, bo nie widzę dobrze, gdzie już go nałożyłem a gdzie nie (pianę lepiej widać).

Ta Advance jest lepsza od Magi Foam? :)

Ok wszystko jasne. Magi Foam nie ma porownania. Ja do tej pory to Advance jest najlepsza jaka probowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fajnie wygląda, fajny test :D trzeba też spróbować :) piana już zakupiona, teraz czas na jakiś pojemniczek, żeby opryskać. czy opryskiwacze też są lepsze i gorsze? dużo mniej dają od pianownic? warto kupić na początek i tylko do raczej rzadkiego użytku domowego? bo jakoś nie uśmiecha mi się gloria jak nawet nie wiem czy będę tego używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne. kupiłam wczoraj niecały litr na "forum samo zło", własnie na spróbowanie. porobię zdjęcia i dopiszę się w temacie.

ja w ogólw jestem dla Was idealnym testerem prawie nemo, co to ledwie kilka rzeczy potrafi przy aucie "detailingowo" robić ale jest chętna aby próbować cuś nowego :D więc jak ja coś zrobię to znaczy że proste to było wyjątkowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...