Skocz do zawartości

Szampon SNB


marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

Wlałem około 20ml na 9l. Zapach ma ładny ale trudny do określenia, mi kojarzy się z lekiem w syropie dla dzieci. PH ma 7,5+. Kolor podobny do primy mistique. Pieni się przy nalewaniu wody. Potem przy rękawicy mf piana b.słaba, jak u zymola autowash. Ale ma lepszy poślizg. Myślę, że można lać mniej, około 15ml na wiadro. Wyda, jak to ślusarze mówią. Ceny nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wlałem około 20ml na 9l. Zapach ma ładny ale trudny do określenia, mi kojarzy się z lekiem w syropie dla dzieci. PH ma 7,5+. Kolor podobny do primy mistique. Pieni się przy nalewaniu wody. Potem przy rękawicy mf piana b.słaba, jak u zymola autowash. Ale ma lepszy poślizg. Myślę, że można lać mniej, około 15ml na wiadro. Wyda, jak to ślusarze mówią. Ceny nie znam.

Ja myłem autko dostawcze w sobote wieczorem troche ufajtane wosku nigdy pewnie nie miało i nie ma, wlałem tak na probe 15 ml na 5 l wody i az takiego poslizgu to szampon nie miał przynajmniej takie jest moje odczucie, zapach fajny i fakt piana biedna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że o to Ci chodzi. Tylko jeśli chodzi o kondomy, to one nie mają za zadanie usunąć warstwy brudu :lol: chociaż nigdy nie wiadomo :lol: A przy myciu to chyba jest trochę inaczej. Brud jest. I szampon, taki czy inny go usuwa. W każdym przypadku musisz jechać gąbka czy rękawicą. Nie wiem czy przekazałem to co chciałem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję przetestować w/w produkt, obiecałem również małą fotorelację. Oto ona:

Szampon pieni się przy nalewaniu wody, na całe wiadro 9l wlałem 15ml. Zapach który jednak ciężko zdefiniować cały czas Nam towarzyszy.

Dołączona grafika

Gęsta piana

Dołączona grafika

Podczas mycia nie zauważyłem nadzwyczaj dużego pienienia, natomiast przy płukaniu w wiadrze z czystą wodą zanotowałem minimalne pienienie się wody. Podczas używania innych szamponów w pewnym momencie nie mogłem odróżnić w którym wiadrze jest szampon a w którym woda.

Dołączona grafika

No i sheeting o którym pisał Mariusz. Spłukałem auto i od razu złapałem aparat. Tak to wygląda:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jak narazie jestem zadowolony, nie wiem tylko czy nie szkodzi dla wosku, o tym napiszę z czasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

też używam tej próbki, myje sie całkiem rpzyjemnie tylko muszę jakąś rękawice porządną kupić,

aaa i jeszcze jedno!:) spryskiwacz mi się skonczyl i zrobilem roztwór tego szamponu :D z dwóch powodów:

a) zapach a teraz zaciąga się sdzamponem

b) przy prędkosci nie trzeba używać wycieraczek;)

mam nadzieje że nie obrazicie się że w taki sposób użyłem również tego szamponu :ugeek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też używam tej próbki, myje sie całkiem rpzyjemnie tylko muszę jakąś rękawice porządną kupić,

aaa i jeszcze jedno!:) spryskiwacz mi się skonczyl i zrobilem roztwór tego szamponu :D z dwóch powodów:

a) zapach a teraz zaciąga się sdzamponem

b) przy prędkosci nie trzeba używać wycieraczek;)

mam nadzieje że nie obrazicie się że w taki sposób użyłem również tego szamponu :ugeek:

A czego sie tutaj obrazac

a test hmmm dobry :mrgreen: a jak myje szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za bardzo nie pamiętam jak to rozcieńczałem, ale wiem że dużo szmaponu było, i myje szyby bardzo dobrze, wycieraczki dostają dobrego poślizgu, co prawda jakieś 5cm leci za wycieraczką taka mgiełka ale zaraz robi się czysto, dobrze się sprawuje:) trzeba pomyśleć nad zapachowymi płynami bo to naprawdę fajna sprawa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ten szampon zaskakuje przede wszystkim ze względu na niesamowity zapach. Pachnie cukierkami albo gumą do żucia. Zdecydowanie nie pieni się, co dla mnie jest zaletą, gdy myję przy użyciu rękawicy. Poślizg daje naprawdę dobry i co najważniejsze, genialnie odprowadza wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pienić to się całkiem pieni. Bo to ten sam co opisałem w testach -Koch Chemie. Seba też tak uważa. Ale fakt, dodatek odpychający robi efekt. ;)

A skąd takie wnioski, że SNB to to samo co Koch Chemie?.

Na stronie Kocha.de nie widzę aby SNB był dystrybutorem.

Gdzie mogę ten produkt zobaczyć?

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pienić to się całkiem pieni. Bo to ten sam co opisałem w testach -Koch Chemie. Seba też tak uważa. Ale fakt, dodatek odpychający robi efekt. ;)

A skąd takie wnioski, że SNB to to samo co Koch Chemie?.

Na stronie Kocha.de nie widzę aby SNB był dystrybutorem.

Gdzie mogę ten produkt zobaczyć?

pozdrawiam,

I nie jestesmy dystrybutorem Koch a mysle ze ten szampon mozna nabyc w wielu miejscach, szczegolnie w Germany zyczysz sobie probki owego szamponu ktory posiadamy?Jesli znasz orginal Koch mozesz porownac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten szampon jest już dostępny w sprzedaży ? Jeśli tak, to jaka cena ?

Tak jest dostepny ale opakowania 1L cena bedzie 62,50 zl

Myślałem, że można już nabyć ten produkt w Polsce. Chętnie sprawdzę działanie mając na uwadze, że zamówiłem Nano Magic 1l w opakowaniu przemysłowym.

Może jest ktoś, kto posiada kartę charakterystyki SNB. Mając takie dane możemy w pewnym zakresie porównać oba produkty.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten szampon jest już dostępny w sprzedaży ? Jeśli tak, to jaka cena ?

Tak jest dostepny ale opakowania 1L cena bedzie 62,50 zl

Myślałem, że można już nabyć ten produkt w Polsce. Chętnie sprawdzę działanie mając na uwadze, że zamówiłem Nano Magic 1l w opakowaniu przemysłowym.

Może jest ktoś, kto posiada kartę charakterystyki SNB. Mając takie dane możemy w pewnym zakresie porównać oba produkty.

pozdrawiam,

Mozesz dostac darmowa probke nie widze problemu jedynie nie wiem do czego dazysz?

Masz cos wspolnego z firm Kocha? Np szampon Nano Megic mozna nabyc w Niemczech i sprzedac w Pl widzisz cos dziwnego?

Moze jestes dystrybutorem owych srodkow w PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz dostac darmowa probke nie widze problemu ...

Masz cos wspolnego z firm Kocha? ...

Moze jestes dystrybutorem owych srodkow w PL?

Nie, nie chodzi o próbkę, mogę kupić.Cena nie jest specjalnie wysoka, skoro piszecie, że jest wydajny i robi robotę.

Niestety albo stety, nie jestem dystrybutorem Kocha i jak widzę ich polską stronę to nie szukają dystrybutorów.

Zdjęcie szamponu zamieściłeś po otrzymaniu przesyłki a cennik też ktoś podwiesił. Więc nie było problemu z zamówieniem.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zamieszczalem zdjec szamponu to raczej Maruisz tzn Marctwain :) to malo istotne zyczysz sobie szampon zapraszam na PW, obecnie to co bylo na stanie jest wyczerpane ale mysle ze kwestia 10 dni i moze byc

Arturo wedle mich info okolo 30ml szamponu na 10L wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...