Jump to content

Mercedes SEC 560


Recommended Posts

Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam parę fotek z krótkiej wprawdzie pracy, ale za to nad bardzo ciekawym pojazdem.

Mianowicie klasykiem, który pewnie paru z Was kojarzy, gdyż właściciel jest na forum i udziela się tutaj, Mercedesem 560 SEC.

Samochód po przyjeździe do nas był niemal całkiem czysty, a na lakierze siedział jeszcze całkiem przyzwoicie działający wosk, ale celem naszych prac było nadanie mu jeszcze lepszego wyglądu, przed wyjazdem na finał Wojny Północ Południe.

Tak więc, samochód standardowo umyliśmy, zaczynając od pre-washu z FastFoam'a, a kończąc na dwóch wiadrach z Superior Automotive Shampoo również od Angelwax'a.

Po osuszeniu na lakier zaaplikowaliśmy maszynowo Scholl'a W09, aby pozbyć się starego wosku, a jednocześnie jak najlepiej przygotować powierzchnię pod aplikację wisienki jaką na tym "torcie" miał stanowić wosk Angelwax Body Wax. Efekt, musimy przyznać, że nawet nas wprawił w zachwyt.

Ale jak wszyscy wiemy, w tych zabawach chodzi przede wszystkim o detale, dlatego też, ranty w tych robiących niezłe wrażenie felgach, przepolerowaliśmy Billet'em od Mothers'a aby wydobyć z nich jeszcze większy blask. Na rotory natomiast powędrował Angelwax Bilberry Wheel Sealant, po wcześniejszym przygotowaniu ich cleaner'em Dodo Juice Supernatural Micro Prime. Wiadomo jednak, że nawet najlepiej wyglądająca felga traci na uroku, jeśli nie leży na niej odpowiednio wypielęgnowana opona. W tym przypadku o dobry wygląd opon zadbał Dodo Juice Supernatural Tyre Dressing - naprawdę wysokiej klasy dressing.

Wnętrze odkurzone i przetarte Scholl'em Speed 9000.

Nie tylko my ale i właściciel był z końcowego efektu zadowolony, zresztą najlepiej jak sam się wypowie ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites


  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...