Skocz do zawartości

Morris Garage B (na początek felgi)


minetoo

Rekomendowane odpowiedzi

Jest sobie autko MG B.

Mam z nim związane rozległe plany ale muszę je rozłożyć na kilka etapów bo zebrane do kupy powodują spore nakłady finansowe i czasowe ale mam nadzieję że się wszystko powiedzie.

Zaczynam od felg.

Koła ze względu na wzór są koszmarem detailera, więc wcale się nie dziwię że właściciel miał problemy z utrzymaniem ich w należytym stanie.

Felgi trafiły do mnie z początkującymi ogniskami korozji i mocno zagnieżdżonym pyłem z klocków.

Przeszły pełen proces oczyszczenia i dekontaminacji a następnie zostały ręcznie wypolerowane pastą Mothers, ponownie odtłuszczone i zabezpieczone Migliore Wheel Sealant.

To była bardzo mozolna praca.

Każda szprycha, każdy nypel....

Tak było:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tak jest po 20 godzinach gimnastyki palców:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozebranie nie wchodziło w grę?

Jako że mam za sobą zbudowanych od podstaw wiele kół szprychowych do motocykli to i z tymi dałbym radę ale trzeba to wszystko przekalkulować.

Postanowiłem pracować na całości.

A jak tam idą testy środków do lakieru od Toyoty?

W trakcie ;)

pewnie CI sie teraz snia po nocach

Owszem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super! i tak masz szczęście ze jest chrom na kołach :)

Ja kiedys pracowałem przy kole od harley'a road king 2 dni ! jedno koło. Nie miałem tyle szczęścia co Ty rant był pochromowany ale wszystkie szprychy zwykła zaśniedziała stal. każda szpryche leciałem papierkiem ściernym a potem polerowałem. To była tragedia ale efekt tez :) po dwóch dniach pracy byłem zadowolony ze ogarnałem :) Satysfakcja zostaje zawsze z nami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...