Skocz do zawartości

Audi A/S 4


Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was , niedzielna nuda dopisuje więc coś wrzucę .

Trafiło do mnie białe dwumiesięczne Audi , niby białe zwykłe z korbkami ale tak nie jest . Auto po bardzo mocnych modyfikacjach silnika , środek w najbogatszym pakiecie Sline na prośbę klienta fotele zostały obszyte materiałem w kratę . foty środka wrzucę wiosną ;)

Czas pracy 3 dni w tym 15 godzin snu :)

Podziękowania dla Marcina za nałożenie powłoki na szyby i dogłębne przejrzenie całego auto oraz dla chłopaków z Detailercenter.pl za umilenie czasu pracy .

Oczywiście bez futra nie podchodź i nuda , po mercedesie Secu czekam znowu na jakieś mega wyzwanie z lakierem :u

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Resztę zdjęć na http://green-wheels.pl/audi-a4/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zawsze mi to niszczy system wartości dlaczego 2 miesięczne auta są takie zniszczone. Co za debile musza pracować w salonach:/ w wakacja byłem na wystawie motor show. Laska z salonu toyoty wzieła papier prawie ze do dupy spryskiwacz z jakims płynem i cisnie toyotke po masce. To krzycze do niej Pani kochana alez Pani rysuje teraz lakier. A ona ze nie ze to taki specjalny środek i specjalny papier który nie rysuje. No to powiedział okok i sobie poszedłem co by mnie serce jeszcze bardziej nie pekało ;)

Z drugiej strony fajnie ze właściciel audi wie co dobre i odrazu wybrał sie do detailera. Teraz jest szansa ze auto przetrwa znacznie wiecej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek dzięki za słowa uznania, futro po 3 przejazdy i było goood :u

Sławek na temat aut na motor schow bez komentarza , te wszystkie Mercedesy Dudy AMG wyglądały jak szmaty, aż dostałem telefon od Jakuba z wawy kto im te auta szykuje.

tu masz Zdjęcie auto które trafiło do mnie prosto z salonu

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...