Jump to content

Carpro Hydro2


s.martino

Recommended Posts


Przede wszystkim istotna jest tu cena takiego cuda :). Tanie to nie jest, a myślę, że 1 spryskanie auta to kwota może nawet kilkudziesięciu złotych. Nie wiem na ile obiektywny jest ten test, bo maska przed aplikacją środka nie jest na pewno w 100 % czysta (tzn. nie jest hydrofilowa). Może wcześniej ten produkt był aplikowany na sucho itp.- to trzeba samemu przetestować, czy na pewno jest tak odporny na chemię i jak trwały jest w obiektywnych warunkach. Po za tym dla kogo jest ten produkt? Bo, aby go nałożyć potrzebny jest czysty lakier (więc bezdotyki się nie do końca sprawdzą). :D Ani dla detailer-ów, ani dla Kowolskiego, ani dla myjni (bo drogi)... Sam wiesz dobrze, że za pomocą tańszych i już dostępnych środków można w podobny sposób zabezpieczyć auto do następnego mycia :D.

Link to comment
Share on other sites

Zaczynam myśleć że pewne rzeczy (m.in. Hydro2) powstają bo pewien poziom został już osiągnięty, firmy muszą się "rozwijać" być cały czas na topie, na językach, na fejsie, dodane do lubianych itp. Coś powstaje, coś nowego, coś pięknego, nie jest tanie, więc na pewno świetnie działa.

Tak też kręci się świat, żebyśmy kupowali rzeczy które nas zauroczą, a czy jest sens kupować?

Tadeusz dobrze to zanalizował.

Link to comment
Share on other sites

,,Dużą zaletą jest fakt, iż produkt ten sprzedawany jest w postaci koncentratu. Z przysłowiowego samplera 50ml, można uzyskać, aż 200ml produktu gotowego do użycia. Zalecana rozcieńczalność wynosi 1:3, czyli 25% HydrO2 na 75% wody (w przypadku samplera 50ml dolewamy 150ml wody). Zaleca się stosowanie wody zdemineralizowanej. Ważne jest to, iż powinniśmy przygotować wyłącznie niezbędną ilość preparatu na jedno użycie. Rozcieńczony HydroO2 posiada krótki termin przydatności."

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe ile takie 60 ml wystarcz?

60ml wystarczy na zrobienie około 240ml preparatu. Na auto idzie w zależności od wielkości gabloty. Można spokojnie zmieścić się 100ml rozrobionego.

Cena za 50ml koncentratu to 39.90, więc skąd te 20 euro za 60ml? :-? Macie chłopaki złe info. :f

Dla kogo jest ten produkt? Dla nienormalnych :D - cokolwiek to znaczy na tym forum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...