Skocz do zawartości

BMW M3 e46 cabrio hamann


kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Mój najnowszy projekt. Samochód który sprawił mi wiele przyjemności w trakcie pracy a zarazem przysporzył dużego stresu ale o tym później. Samochód bardzo bardzo fajny silnik i dźwięk robią wrażenie.

Stan samochodu:

Samochód przez 4 zimowe miesiące stał na dworzu nie ruszany. Śnieg który na nim zalegał co jakiś czas był zgarniany szczotą, efekt tego zabiegu było widać na klapie bagażnika która był w opłakanym stanie. Cały samochód pokryty gęsto swirlsami, do tego wiele głębszych rys. Wnętrze bardzo zabrudzone, skóry szczególnie z tyłu chyba nigdy nie czyszczone.

Użyte produktu

Korekta lakier:

- glinka Smartclay

- 3M (M3 :D ) Fast Cut +

- Smartwax Hevy Cut Compound

- Smartwax Medium Cut Compound

- Smartwax Cutting Polish

- Smartwax Finishing Glaze

- pad Metabo zółty

- pady Hex-Logic (zółty, pomarańczowy, biały, niebieski)

Wosk jak zwykle to Smartwax Concourse

Felgi:

- Attack do felg

- Rimwax

Wnętrze:

- Smartleather

- Smartdressing

- Smartgel

- Smartcarpet

Dach:

- Aqua Imp

Zdjęcia:

Przed

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Mycie i glinkowanie:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Głównie bohaterowie:

Dołączona grafika

50/50

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A tutaj widać ładnie strukturę pada:

Dołączona grafika

Efekt końcowy:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Bonus foto:

Dołączona grafika

Wpadka:

Na koniec pierwszego dnia miała miejsce moja pierwsza poważna wpadka. Chciałem wysprzątać bagażnik i przez zmęczenie i moją głupotę zatrzasnąłem kluczyk w bagażniku. Właściciel nie miał zapasowego a trzeciego kluczyka (plastiku) nie mógł znaleźć. Więc zaczęliśmy dzwonić po firmach zajmujących się awaryjnym otwieraniem samochodów. M3 wygrało z nimi początkowo 3:0. Trzech gości każdy z innym sprzętem poległo na otwarciu tego samochodu. W dogrywce przyjechał największy specjalista w Bydgoszczy jedne z dwóch ludzi w Polsce posiadający specjalną licencję. Po 20 minutach zabawy wytrychami i stwierdzeniu że zamki nigdy nie były otwierane kluczykiem wyjął miarkę wsunął w zamek pomierzył pozapisywał i na miejscu sobie dociął kluczyk włożył przekręcił i tadam samochód otwarty. Kluczyki leżały na środku bagażnika :wallbash: I tak oto skończyło się na 300zł dla pana specjalisty i na całym dniu moich nerwów.

Tymczasem wrzucę jeszcze parę projektów z przed dwóch tygodni i spadam na wakacje, do usłyszenia potem, w sierpniu na warsztat wskakuje e60 M5 o tego samego właściciela.

Enjoy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pięknie Kuba pięknie dobra robota, jak oceniasz pasty SM które są w fazie testów :twisted:

Bardzo fajne tylko że mało inwazyjne że tak powiem, trzeba i tak korzystać z Fast Cut +. W odróżnieniu od kosmetyków 3m te super pachną aż chce się polerować. Moim faworytem na chwilę obecną jest glaze który daje super efekt, uwielbiam go :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...